Yönetmeni:Kieth MerrillSenaryo:Steven Paul LeivaYıldız oyuncular:Jordan-Claire Green . Tom Kemp . Susan Wood The 12 Dogs of Christmas filmi 2005 yapımlı Aile türü bir yapıt..pembetv.org puanı 5.6/10 dır.. Doverville adlı küçük bir kasabaya halasıyla birlikte yaşaması için gönderilen 12 yaşındaki Emma O'Conner, kasabanın köpek karşıtı tavrından hiç hoşlanmaz. Kuralları yıkmak için okul arkadaşlarını örgütler ve bir sürü cins köpeği bir araya getirerek planını uygulamaya koyar. Çocuklar, köpekler ve Noel’i seven bu sevimli filmi kaçırmasın.Filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz." />
Reklamları Kapat!

12 Noel Köpeği türkçe dublaj izle | HD |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi

12 Noel Köpeği türkçe dublaj izle |HD|

Yönetmeni:Kieth Merrill
Senaryo:Steven Paul Leiva
Yıldız oyuncular:Jordan-Claire Green . Tom Kemp . Susan Wood
The 12 Dogs of Christmas filmi 2005 yapımlı Aile türü bir yapıt..pembetv.org puanı 5.6/10 dır..
Doverville adlı küçük bir kasabaya halasıyla birlikte yaşaması için gönderilen 12 yaşındaki Emma O’Conner, kasabanın köpek karşıtı tavrından hiç hoşlanmaz. Kuralları yıkmak için okul arkadaşlarını örgütler ve bir sürü cins köpeği bir araya getirerek planını uygulamaya koyar.
Çocuklar, köpekler ve Noel’i seven bu sevimli filmi kaçırmasın.Filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Kategori: Aile Filmleri, Türkçe Dublaj

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (1)
Sitemizde şuan toplam 9830 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.