Şifremi Unuttum

3 A.M HD izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

3 A.M HD izle

Üç hikayeden oluşan Tayland’ın son korku seçmesi filmde; peruk dükkanı sahibi olan iki kız kardeşin peşinde saçlarından peruk yapılıp o dükkanda satılan bir kadına ait hayalet vardır.
Bir cenaze evi çalışanı düğünlerinden hemen önce nişanlısının yanında hayatını kaybeden bir kadının cesedine aşık olur. Şirket yöneticisi olan 2 kişi çalışanlarına eşek şakası yapmayı çok sever fakat bir gün kendileri gerçek bir hayaletle karşılaşırlar. 3 farklı hikayede ruhların serbestçe dolaştığı saat olan 3′te meydana gelir.IMDB Puanı: 5.7-Yapımı : 2012 Tayland-Türü : Korku-Yönetmen : Isara Nadee, Kirati Nakintanon, Patchanon Thammajira-Oyuncular : Apinya Sakuljaroensuk, Focus Jirakul, Shahkrit Yamnarm

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.