Reklamları Kapat!

Abigail Ratchford Sexy Beautiful Erotik Hd | Yüksek Kalite |

1
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Loading...
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi

Abigail Ratchford Sexy Beautiful Erotik Hd |Yüksek Kalite|

Abigail Scranton, hit NBC komedisi “The Office” yer alır aynı şehirde hails. Yedi çocukdan beşincisidir. Onun ağabeyi Calvin Klein reklamları ortaya çıktı model çünkü O çok genç yaşta modelleme ilgilenmeye başladı. 20 yaşında iken Ratchford Bayan Pennsylvania alayı girdi ve daha sonra bu yıl bir sonraki seviyeye kariyerine almaya karar verdi. O modelleme ve oyunculuk çalışmalarını sürdürmeye yakında Los Angeles hareket edilecektir.

modelleme ile birlikte, Abigail bir kaç yıl önce aslında bir barmenlik hizmet olduğunu kendi iş başladı. Şirketler veya bireyler partiler için Abigail irtibat kurabilirsiniz ve Abigail katılmak ve barmenler ve atış kız olarak çalışmak oldukça kadınlar için düzenlemek olacaktır. o konuda tutkulu ve başarı olmasına rağmen, o bir marka haline kendini dönüm odaklanmak için barmenlik hizmet sektörü üzerinde taşınmaya karar verdi.

Alışveriş – Abigail hobileri, film izlerken seyahat, büyük gösteriler ve konserler olacak, egzersiz, yoga, Food Network izlerken ve sonra o sadece gördüklerini kadar pişirme, sevdikleriyle ve tabii ki vakit içerir. o olduğunu söylüyor, ancak o Pennsylvania ve teyzesi NFL takımı için bir amigo olmak için kullanılan çünkü “hiç karşılayacak en sportif kız,” diye Eagles için kök yapar.

onu seksi özellikleri ile Ratchford düzenli Katy Perry ve Megan Fox gibi ünlülerin karşılaştırılır. o Kaliforniya’da büyük ve çok yakında diğer sıcak modeller ona göre ediliyor yaparsa ve o zaten dergi çekimleri ve iniş seçmeler rezervasyon, çünkü hiç sürpriz olacak.

Kategori: Genel

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 9768 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.