Şifremi Unuttum

Altın Yumruk İstanbul’da HD izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

1 Yorum

Altın Yumruk İstanbul’da HD izle
720p

Bei, hayatının sıkıcı ve monoton olduğunu düşünmekte ve eğlence aramaktadır. Bir gün, içgüdülerine uyar ve şüphelendiği iki adamı takip eder. Bu adamların bir kuyumcuyu soyma hazırlığı yaptıklarını fark edince harekete geçer ve onların bu planlarını ortaya çıkarır.

1 yorum yapılmış "Altın Yumruk İstanbul’da HD izle"

  1. ceyda 07 Temmuz 2015, 03:13

    23 Temmuz 2011 de Mehmet: Yahu teorik oalrak haklısınız haklı olmasına da kim Mac OsX kullanmayacaksa kim o bilgisayara o kadar para f6der ki? demiş.Ben 2005 te PPC işlemcili bir MacMini aldım, bir yıl sadece MacOSX ile kullanıldı sonra dual boot ile Ubuntu 6.06 kurdum, sonra MacOSX’i tfcmfcyle kaldırdım, şu anda fczerinde sadece Xubuntu 11.10 var MacMini’nin sessiz olması, az elektrik e7ekmesi, az yer tutması nedeniyle 2009 da bu kez intel işlemcili bir MacMini daha aldım. bir ay kadar MacOSX’le kullanmaya kendimi zorladım, mutlu olmadım; dual boot ile Ubuntu kurdum; şu anda bu satırları MacMini’den Ubuntu 11.04 ten yazıyorum

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.