Şifremi Unuttum

Avatar Filmini Türkçe Dublaj izle

  Genişlet


3 Yorum

2.278

Avatar Filmini Türkçe Dublaj izle

Yakın gelecekte Pandora adında yeni keşfedilmiş bir gezegen vardır. Bu gezegende dünyada çok az rastlanan ancak çok değerli olan bir elementten bol miktarda bulunmaktadır. Ancak asıl sorun, bu gezegenin sahipleri ve doğası gereği madenciliğe izin verecek türden olmamasıdır. En büyük tehdit, 3 metrelik ırklarına Na’vi adı verilen yaratıklardır.
İzlemeye Değer Harika Bir Fantastik Macera Filmi..Bilimadamları, kendi Na’vi görünümlü yaratıklarını yapacak bir yol bulurlar (Na’vi ve insan DNA melezi). İnsanlar ve bilimadamları boş Na’vi bedenlerini kullanarak Pandora’ya gitmek ve Na’viler’e savaşmadan yaklaşmak istemektedirler.Weaver, Avatar projesinin liderini oynamaktadır ve amacı Na’vi’ler ile barışçıl yollardan temas kurmaktır. Worthington ise felçli, ancak hala savaşçı bir kalbi olan gaziyi oynamaktadır. Bu nedenle bu proje onun kullanamadığı vücuduna kavuşması için mükemmel bir ortam yaratmaktadır.
İyi Seyirler..

3 yorum "Avatar Filmini Türkçe Dublaj izle"

 1. sercan 27 Aralık 2009, 16:44

  gerçekten çok hoş bir film yapmışlar. izlemeye değer filmler arasında bu filmde takip ediyorum zaten bu tür filmleri. tşkler..

 2. Osman 27 Aralık 2009, 16:45

  Çok güsel cok etkileyici bir film gercekten herkesin izlemesi gerekir mutlaka kaçırmayın

 3. mervee 29 Aralık 2009, 21:04

  güzel film teşekkürler 3 boyutlu filmler çok hoş oluyor konuyuda iyi seçerlerse avatar’da öyle bir film bence.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Site Yazarı Google +: Pembe Tv