Şifremi Unuttum

Bayan Hiçkimse türkçe dublaj izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Bayan Hiçkimse türkçe dublaj izle
720p

Yönetmeni:Tim Cox
Senaryo:Doug Steinberg
Yıldız oyuncular:Leslie Bibb Adam Goldberg Kathy Baker
Çok güzel ve iyi huylu bir sekreter şirkette yükselebilmesi için ne lazımdır..Evet o yükselmesi için gereken yeteneği keşfetmiştir..Yıldız oyuncumuz Leslie Bibb yani filmdeki ismi ile Sarah Jane McKinney Kuzey Dakota da 17 Kasım 1974 tarihinde doğmuştur..Nelson County, Virginia’da büyümüştür.. Annesi ve eski üç kız kardeşi, Richmond, Leslie birde all vardır.Miss Nobody filmi 2010 yapımlı ve imdb puanı ise 5.2 olarak belirlenmiştir..Komedi yüklü bir yapıttır..
Filmin yönetmeni ise Tim Cox dur..Tim Cox reklam ve müzik videoları için storyboard sanatçısı olarak kariyerine başlamıştır..Yönetmen olarak ilk tanınma Tyger Tyger başlıklı bir Dünya Savaşı’ndan kısa filmi vardır..2001 yılında, Cox, (No Gözler ile Man) ABD Ağları ve Sci Fi Channel Pozlama Studios için özgün bir konsept yönetmiştir..Muhteşem bir komedi filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.