Şifremi Unuttum

Belalı Miras (Zerrin Egeliler ) +18 izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

3 yorum

Belalı Miras (Zerrin Egeliler ) +18 izle
720p

Yapım:1983
Türü:Yeşilçam Erotik
Oyuncuları:Aydemir Akbaş-Zerrin Egeliler
Süresi:49 dk..
Özeti:Bir ailenin büyükannesi ölmüştür.çocuklar miras peşine düşmüştür.Aydemir akbaş ve zerrin egelilerin filmde cürretkar sahneleriyle ön plana çıktığı klasik bir yeşilçam erotik filmidir.Sitemizden online olarak izleyebilirsiniz..

3 yorum "Belalı Miras (Zerrin Egeliler ) +18 izle"

  1. serpil 03 Eylül 2011, 01:58

    çok saçma bir film hiç bişeyde yok vakit kaybı bence

  2. eb 14 Eylül 2011, 12:11

    Sacma diyorsun ama Turk sinemasi bu filmler sayesinde zamaninda ayakta durdu,sacma diyorsun ama sen zaten emege sacma diyen bir tip oldugun hic birseyden anlamiyorsun sen ve senin gibiler bu dunya icin zaman kaybi aslinda

  3. hasan 27 Eylül 2011, 23:22

    izlemek istiyorum sonrada arkadaşlarımla paylaşmakistiyorum

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.