Sitemizde şuan toplam 8481 film bulunmaktadır.

Benimle Evlenir Misin & 27 Dresses Film izle

500x50-1
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Benimle Evlenir Misin & 27 Dresses Film izle

Uzun soluklu bir gelin nedimeliği kariyerini sürdürmeye karar vermiş gibi duran Jane’in kendi mutlu sonu her ne kadar pek ufukta gözükmemekteyse de, gizliden gizliye aşık olduğu patronunun kalbi, kız kardeşi tarafından çalınınca, Jane de bu nedimelik kariyerinin bir yerlerinde hata yapmış olabileceğini düşünerek, herşeyi, tekrar gözden geçirir.
Jane her zaman için çevresindeki kişilere çok iyi davranan ve onların mutluluğunu önemseyen bir insan olmuştur. Ama bu özenin küçük bir kısmını bile kendine göstermemektedir. Bütün yaşamı insanları mutlu edebilmek üzerine kurulu olan Jane, gardrobunda duran yirmiyedi tane nedime elbisesi ile bunu kolayca kanıtlayabilecek durumdadır. Önemli akşamlardan birinde Jane, Manhattan ve Brooklyn arasındaki farklı düğün organizasyonları arasında mekik dokuyup nedimelik kariyerini yüzünün akıyla kotarırken, bu düğün bağımlısının yeteneği gazetesinde gelinler hakkında yazı yazan gazeteci Kevin’ın gözüne takılır.
Jane, Kevin’ın kuşkucu mantığının kendisinin değer verdiği hemen hemen her şeyin (yani düğünlerin) mantığının karşısında olduğunu farkeder. Jane’in bir zamanlar mükemmelen düzenlenmiş hayatını daha da karmaşıklaştıracak bir adım, kendi kız kardeşi Tess (Malin Akerman) tarafından atılır. Tess, Jane’in patronu olan George’un kalbini anında çalar. Tess, her zaman yardımsever olan ablasına planlanması gereken bir düğün daha çıkartır: Kendisi ve George’un düğünü. Fakat Jane’in George’a karşı olan duyguları onu sarsıcı aydınlanmalara ve belki de yeni bir hayatın başlangıcına sebep olacaktır.

Tür: Komedi Filmleri, Romantik Filmler

IMDB Puanı: 6.1/10

Yönetmen: Anne Fletcher

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Benimle Evlenir Misin & 27 Dresses Film izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Rürup Rente - 7 sene önce demiş ki:

    selam ben senay, gercekten super bir blog, eger facebook veya twitter varsa eklemek isterim…

  2. selma - 2 sene önce demiş ki:

    mühteşem bir film beyıldım adetaaa

Site Yazarı Google +: Pembe Tv