Şifremi Unuttum

Beter Böcek (Türkçe Dublaj HD izle)

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

4 yorum

Beter Böcek (Türkçe Dublaj HD izle)

Genç ve mutlu bir çift olan Adam ve Barbara Maitland geçirdikleri trafik kazası sonrasında ölürler. Bu arada Charles ve Delia, kız kardeşleriyle birlikte New York’a gelerek Maitland’ların evlerini satın alırlar. Fakat Adam ve Barbara Maitland bu durumdan hiç hoşnut değildirler. Birer hayalet olmalarına rağmen tecrübesizlikleri yüzünden yeni ev sahiplerini evden uzaklaştıramazlar. Son çare olarak en kötü hayalet Beter Böcek’e başvururlar.

4 yorum "Beter Böcek (Türkçe Dublaj HD izle)"

 1. mert 06 Haziran 2010, 13:56

  Kaç yıl geçerse geçsin hiç sıkılmadan izleyip ilk izlemiş gibi zevk aldığım filmdir.

 2. demie 06 Haziran 2010, 13:56

  Kült bir film – benim için 50 defa izlesem yine bıkmam

 3. nilay 20 Temmuz 2010, 11:26

  biraz sıkıcıydı Ama komiktide daha ii olabilirdi.o kadar beğenmedim.herkes bana sölüyordu izle izle çok güzel diodu hatta herkesin yorumu güzel nedense ilgi çekici yanı yok izlediğime değmedi.Ama yinede az da olsa beğendim.

 4. araz 25 Aralık 2011, 01:09

  en son 90 lı yıllarda seyretmiştim ve yine ilk izlediğimde ki lezzeti aldım..sade,komik ve inceden duygusal bir film..yine izlerim bıkmadan..beterböcek,beterböcek,beterböcek..

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.