Şifremi Unuttum

Bruce Lee My Brother (Yaşam Öyküsü) izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.5

1 Yorum

Bruce Lee My Brother (Yaşam Öyküsü) izle
720p

Bruce Lee My Brother Türkçe Dublaj izle,Bruce Lee My Brother full izle,Bruce Lee My Brother tek part izle,Bruce Lee My Brother 720p izle,Bruce Lee My Brother – Ünlü dövüş ustası Bruce Lee nin yaşam öyküsünü anlatan muhteşem bir filmdir.Bruce Lee 27 Kasım 1940 sabahında yani Ejder yılında dünyaya gelmiştir..Doğduğu hastane de çalışan bir kişi ona bruce lee diyordu..Ve o gün bu gündür o isim onun şanı oldu artık.Evet bir yıldız doğdu o sabah oda efsane bruce leedir..Babasının son filminde yönetmeni onu görüyor ve ona bir rol teklifinde bulunuyor..Artık brucee lee basmağın ilk adımını atmıştır ve gerisi gelecektir..Bir sokak dövüşünde yeniliyor ve düşme korkusunu yenmek için başlıyor çalışmaya..Ve efsane bir dövüş ustası olur artık o küçükken yaşadığı sokak dövüşü sonrası korkusunu üzerinden atıyor ve o bir ustadır…
Bir sürü dizi ve filmlerde yer alıyor ve kaçınılmaz son ;20 Temmuz 1973 te Bruce Lee ölüyor.. Ve arkasında bir sürü soru cevab bırakarak gidiyor efsane.Ölümünün sebebinin beynindeki tümörden olabileceği söylentisi,bu tümörun doguştanmı yoksa sonramı olduğu söylentisi,bruce lee nin ölümüyle Hong Kong göz yaşlarını tutamıyor..Onu son yolcuguna uğurmak için halk ayakta yollar dolmuş polis ne yapacağını bilmiyor..Diğer bir üzüntüde oğlu Brandon Lee’nin 31 Mart 1993’te Amerika’nın Kuzey Carolina eyaletinde The Crow filminin çekimleri sırasında karnından vurularak ölmesi.Bruce Lee Amerika’nın Seattle eyaletinde Lake View mezarlığına gömülmüştür..3 Mart 1993’te Brandon Lee’de babasının yanına defnediliyor..Bu büyük ustanın ve oğlunun mezarıa dünyanın çeşitli yerlerinden ziyaretciler gelmektedir..Bruce lee filmi sevenlerin kaçırmayacagı bir yapıt.Sitemizden online olarak izleyebilirsiniz..keyifli seyirler dileriz….

1 yorum yapılmış "Bruce Lee My Brother (Yaşam Öyküsü) izle"

  1. samet 31 Ocak 2012, 08:04

    çok güzel BRUCE LEEE nin hayranlarından birisiyim..

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.