Şifremi Unuttum

Canavarlar Yaratıklara Karşı türkçe dublaj film izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

5 yorum

Canavarlar Yaratıklara Karşı türkçe dublaj film izle
720p

IMDB: 6.8
Yapımı: 2009 – ABD
Yönetmeni: Conrad Vernon
Tür: Aksiyon – Animasyon-Komedi
Seslendirenler: Reese Witherspoon Renée Zellweger
Hugh Laurie Kiefer Sutherland Paul Rudd
Dünyaya dev bir astreoid düşer ve küçük bir kıza çarpıp onu dev bir canavara dönüştürür. Bunun üzerine ülkenin gizli ajanları onu da kaçırıp, yıllardır beraber yaşayan garip yaratıkların toplandığı gizli bir tesise kapatırlar.
Fakat uzaylı bir tehdit karşısında çaresiz kaldıklarında yardım alabilecekleri tek yer vardır oda (Yaratıklar)Canavarlar Yaratıklara Karşı (Monsters vs. Aliens) Animasyon filmi sitemizden türkçe ublajlı olarak izleyebilirsiniz.

5 yorum "Canavarlar Yaratıklara Karşı türkçe dublaj film izle"

 1. ezio 06 Ekim 2011, 20:46

  superrrrrrrrrrr bi film………………………………………….

 2. serpil 20 Ocak 2012, 10:58

  süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 3. yhaaa 05 Mayıs 2012, 19:30

  süppppperrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 4. minnis 11 Haziran 2012, 14:00

  süper ama sıra sıra değil o yüzden karmakarısık bir sekil izledim

 5. semanur 17 Haziran 2015, 19:55

  olağanüstü *** harika

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.