Sitemizde şuan toplam 8446 film bulunmaktadır.

Cargo film izle HD

500x50-1
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Cargo film izle HD

Filmin Konusu: 2237 yılında dünyada ekolojik sistemin çkömesi üzerine hayatta kalabilen insanlar dünya yörüngesindeki uzay istasyonunda kalabalık bir grup halinde yaşama savaşı vermektedirler.
Laura Portmann’ın mesleği doktorluktur. Oda bu grup insanla aynı mücadele içersinde yer almaktadır. O uzakta varlığı bilinen bir gezegen olan Rhea’da daha iyi bir gelecek olduğunu düşünmektedir.
Rhea’ya gitmek için paraya ihtiyacı vardır. İstasyon 42′ye 4 yıllık bir yolculuk yapacak sahipsiz bir yük gemisi olan Kassandra’da çalışmak üzere bir sözleşme yapar.
Mürettebat daha az enerji harcamak için zamanlarının çoğunu derin uykuda geçirmek zorundadır. Gemiyi otomatik pilot yönlendirmektedir. Aralarından birisi her zaman uyanık kalıp uzayı gözlemlemekle yükümlü olacaktır. Ayrıca yeni yeni baş gösteren korsan saldırıların tehditi yüzünden mürettabata bir güvenlik subayı katılır. Gemide ölümler, ne olduğu bilinmeyen kargolar ve yalanlar üzerine kurulu bir düzen vardır. Avrupa sinemasından gerilim dolu bir bilim kurgu

Tür: Bilim Kurgu Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

Site Yazarı Google +: Pembe Tv