Şifremi Unuttum

Çılgın Aile (Türkçe Altyazı HD izle)

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Çılgın Aile (Türkçe Altyazı HD izle)
720p

Özeti.Hapishanede Gardiyan Olarak Çalışan Rizzo,Yeni Gelen Mahkumlar Listesinde Tanıdığı Birisini rastlar. Bu Tanıdığı Kişi 20 Yıl Önce Terkettiği kendi ogludur… Vince oğlunu yanına alarak gider..Tony ,Onun ailesine Vince’yi Nereden Tanıdığını açıklamaz.komedi yüklü bu filmi sitemizden online türkçe düblajlı olarak izleyebilirsiniz..

  • Yönetmen Adı:Raymond De Felitta
  • Oyuncular:Andy Garcia, Steven Strait, Emily Mortimer, Julianna Margulies, Alan Arkin, Dominik García-lorido, Jennifer Larkin, Ezra Miller Jee Young Han Lora Chio Nicole Wilson Adam Larrabee Benjamin Mathes Brad Naprixas Carrie Baker Reynolds Cerrone May Chris Miskiewicz Curtiss Cook George Aloi Hope Glendon-ross John Farrer Joseph Cintron Kelvin Hale Marshall Efron Paul Diomede Sharon Angela Steven J. Klaszky Vernon Campbell Yevgeniy DekhtyarSenaryosu:Raymond De Felitta
  • Tür:Aile Filmleri, Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Türkçe Altyazı, Yabancı Filmler
  • Yapım Yılı:2009 - ABD
  • Ekleyen:admin

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.