Şifremi Unuttum

Dante Apartmanında 8.Daire izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Dante Apartmanında 8.Daire izle
720p

Yapımı: 2009-ABD
Türü: Korku
Yönetmeni: Stephen Cragg
Oyuncuları:John Bishop Kirk Bovill Ryan Doom
Austin Highsmith Spencer Hill Jesse Johnson
Filmin özeti:Dante Apartmanında 8. Daire – Circle of Eight filmin adı üstünde Dante Apartmanın 8. Dairesinde gecen olaylar ve gerilim dolu dakikalar..
Bir filmde zaten gerilim olmadımı pek birşey anlaşılmıyor sanırsam..Oyuncu kadrosunda güzel yıldız Jesse Johnson yer alması filme ayrı bir güzellik katıyor..Jessica Dante Apartmanın 8. Dairesine taşınıyor..Ve burada güzel yıldızı korkunç olaylar bekliyor.Jessica bu apartman da cinayetlere şahit oluyor..Ve artık korkunç olaylar başlıyor… Birde güzel yıldız bu olayların kendisi ile baglantısını araştıyor.Film gerçekten harika yönetmenligini Stephen Cragg yapmıştır..Yönetmen den öte burada ben oyuncu kadrosunu pek begenmedim desem yeridir.Neden derseniz oda bana kalsın.Jesse Johnson filmde oyunculuğu tam hoşuma gitmesede gayet alımlı bir kadın bence,filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.