Şifremi Unuttum

Dog House – Köpek Evi Türkçe Altyazı izle

Loading...

10 yorum

Dog House – Köpek Evi Türkçe Altyazı izle
720p

Bir grup erkeğin yeni boşanan arkadaşlarına yardımcı olmak namına bir kasabaya gelmelerini ancak,oraya geldiklerinde kasabadaki bütün kadınların erkek yiyen yamyamlara dönüştüren bir virüs kapmış olduklarını görmeleriyle gelişen absürd olayları anlatır.

10 yorum "Dog House – Köpek Evi Türkçe Altyazı izle"

 1. Faruk 08 Şubat 2014, 15:18

  Filmde altyazı diye bisi yok film mi yanlıs altyazımı anlamadım altyazıyla alakasız film . Düzeltin lütfen.

 2. elbey 13 Şubat 2014, 14:19

  altyazida seflik var sozu deyib qurtardiqdan biraz sonra alt yazi gelir babliyiq ele biz

 3. kral 26 Mart 2014, 22:24

  Elbey oçu ne diyor kurtçemi o

 4. muhammed 31 Mayıs 2014, 08:16

  rezil bir alt yazı kesinlikle izlemmeyin

 5. busennur 19 Temmuz 2014, 14:06

  rezil bir alt yazınız var kesinlikle berbat bi site

 6. elbey 25 Ağustos 2014, 17:33

  kurtce diyil lan turkce

 7. sedat 09 Eylül 2014, 13:46

  İÇİNE SIÇMIŞLAR. A.Q BİDE TÜRKÇE DUBLAJ YAZMAZLARMI AMIK COCUKLARI

 8. vizyonfilmler 15 Ekim 2014, 11:35

  Film türkçe Altyazı dir

 9. buse 04 Şubat 2016, 18:22

  bide film türkçe altyazıdır arkadaşlar yazmış. anladık onu dublaj yazma amacınız neydi o zaman. Emeğe saygı gösteriyim dicem .

 10. sevgi 08 Mayıs 2016, 19:43

  kopekler i coook seviyorum ay ne guzeller oyle

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.
DMCA.com Protection Status