Şifremi Unuttum

Evli Fahişe izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Evli Fahişe izle
720p

Yayoi göğüslerini bastırmaya henüz başlamamışken,
Hayatımda şimdiye kadar yaşadığım en iyi doruğun hatırasına hala yaşıyorum.
Bir yetişkinle evlenecek kadar büyüksüm, ancak kocam Joe ile seks hakkında her zaman kötü bir his var.
Ancak bir gün eve gelen kocasının arkadaşı Tetsuo bana, geçmişte Joo ile birlikte olan Şinjuku’nun evli kadın genelevinin hâlâ piyasada olduğunu söyledi.
Yayoi, hikayesini bilmeden oraya giderken oraya gidiyor.
Yerin sahibi Kyoko, Yayoi’yi gördüğümde ona sormadan burada çalışabilir miyim diye soruyor.
O günden sonra, Yayoi kocası bilmeden birkaç konukla karşı karşıya kalır. Öte yandan sorunlu olan oğlu Kyoko dükkânına gelir ve Yayoi’yi parasından alır ve onunla yatar. O zamandan beri, Yayoi’ye aşık olan Kyoko’nun oğlu, yalnızca onu talep ediyor, ancak Yayoi’nin evli olduğunu bilmek için şok duyuyor. Yayoi sonunda takıntılı Kyoko’nun oğlu nedeniyle dükkandan ayrılır, ancak birkaç gün sonra Kyoko oğluyla temas kurduğunda kaybolur.
Kyoko’nun söylediği gibi oğlu, bir gün çalışmaya giden Joe’ye benziyor. Nihayetinde tüm vücut felç oldu ve bir tekerlekli sandalyede yaşamak zorunda kaldım. Yayoi, tümünün iyi olduğunu ve daha önce hiç hissetmediği yoğun cinsel dürtü hissettiğini anlamakta yakalandı.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.