Şifremi Unuttum

F.I.S.T. Sylvester Stallone Film izle/Tek Part

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

2 yorum

F.I.S.T. Sylvester Stallone Film izle/Tek Part
720p

Johnny Kovak joins the Teamsters trade-union in a local chapter in the 1930s and works his way up in the organization. As he climbs higher and higher his methods become more ruthless and finally senator Madison starts a campaign to find the truth about the alleged connections with the Mob.

 • Yönetmen Adı:Norman Jewison
 • Oyuncular:Sylvester Stallone, Rod Steiger, Peter Boyle
 • Tür:Türkçe Dublaj
 • Yapım Yılı:1978
 • Ekleyen:admin

2 yorum "F.I.S.T. Sylvester Stallone Film izle/Tek Part"

 1. Klasik film seven,, 20 Şubat 2015, 21:06

  harika bir film,,, böyle ibretli filmler Turkiyeye tam isabet,,, tavsiye ederim,,isciler kardes, patronlar kalles,,,

 2. Stallone,,,, 13 Mart 2015, 00:17

  FILM EKSIK,,, ORIJINAL SURESI 145 DAKIKKA, BURDA 125 DAKKIKA,,, 20 DAKKIKA EKSIKLIK VAR, LUTFEN BÖYLE YAPMAYINIZ,, BU HARIKA FILMI VEBA ETMEYINIZ,, SITEYE YAZIK OLUR,,,,

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.