Şifremi Unuttum

Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1997 HD izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum 1997 HD izle
720p

Yönetmeni:Jim Gillespie
Senaryo:Lois Duncan
Yıldız oyuncular:Jennifer Love Hewitt Sarah Michelle Gellar Anne Heche
I Know What You Did Last Summer filmi 1997 yılı ABD yapımlı Gençlik,Gerilim ve Korku türü bir yapıttır..fullvizyonfilmizle.com puanı ise 5.4 olarak belirlenmiştir..Okul mezuniyeti kutladıkları bir gece Julie, Helen, Ray ve Barry zamanın kendileri için nasıl gelişecegini bilmiyorlardır..Helen güzellik yarışmasını kazanmış ve bir film yıldız olmayı düşünüyor,Ray bir yazar olmak istiyordur..
Julie ve Barry ise egitimlerine devam edeceklerdir, ama Barry aracı yolda giderken sakin bir yere çarpana kadar serinin birinci filmi olan Geçen Yaz Ne Yaptığını Biliyorum filmini sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirisiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.