Şifremi Unuttum

Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim Türkçe Dublaj izle

Loading...

Yorum yapılmamış

Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğim Türkçe Dublaj izle
720p

Yönetmeni:Sylvain White
Senaryo:Lois Duncan
Yıldız oyuncular:Brooke Nevin David Paetkau Torrey DeVitto
I Know What You Did Last Summer filmi 2006 yılı ABD yapımlı Gerilim ve Korku türü bir yapıttır..fullvizyonfilmizle.com puanı ise 3.5 olarak belirlenmiştir..Coloradonun bir kasabasında korku dolu saatler yaşayan bir grup genç konu alınmıştır..Hazırlıklarını yaptıkları geleneksel 4 Temmuz şakası burada kazayla sonuçlanan arkadaşlarının ölümü ile bitiyor ve bu sırrı saklayacaklarına söz veriyorlar..Bir dahaki geleneksel şaka günü yaklaşınca bu olayı bildiğini söyleyen birinden mesaj alırlar..
Ve bu olayın gün yüzüne çıkmasını engelleyecekler mi yoksa teker teker ölecekler midir..Serinin üçüncü filmi olan Geçen Yaz Ne Yaptığını Daima Bileceğimi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.
DMCA.com Protection Status