Şifremi Unuttum

Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum HD izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

2 yorum

Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum HD izle
720p

Yönetmen: Danny Cannon
Senaryo: Trey Callaway
Yıldız oyuncular: Jennifer Love Hewitt Jack Black
I Still Know What You Did Last Summer filmi 1998 yılı ABD yapımlı Gerilim ve Korku türü bir yapıttır..
Korkunç olaylardan sonra Julie Üniversiteye başlıyor..Eski olayları unutamayan ve o karabasanları halen görmeye devam eden Julie Will ile tanışır.. Julie nin diger arkadaşı Karla 4 kişilik bir bilet kazanıyor.
Ve olayları unutturur diye Bahama adasına tatile gidiyorlar..Karşılaştıgı balıkçı ise Julie ye gitmemesini söyler ama Julie bu tatile gider.Çok zevkli bir tatil geciren Julie bir zaman sonra insanların ordadan koyboldugunu fark eder ve artık korku dolu dakikalar başlamıştır..İşte serinin ikinci filmi olan Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum 2 filmini sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirisiniz..

2 yorum "Geçen Yaz Ne Yaptığını Hala Biliyorum HD izle"

  1. nurselin 23 Mart 2013, 20:25

    filimin serileri süper tavsiye ederim… admin siten süper 🙂

  2. serifilm izle 18 Haziran 2014, 14:43

    film süper 3 tane serisini izledim

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.