Şifremi Unuttum

Goya’nın Hayaletleri türkçe dublaj izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.9

Yorum yapılmamış

Goya’nın Hayaletleri türkçe dublaj izle
720p

Yönetmeni:Milos Forman
Senaryo:Milos Forman
Yıldız oyuncuları:Javier Bardem Natalie Portman Stellan Skarsgård
Goya ülkesinin en ünlü ressamıdır.. Muhteşem bir model olan Ines Engizisyon Mahkemesi nin arkasında olan bir rahip tarafından , toplumsal değerlere aykırı davranış sergilediği iddası ile suçlanması büyük bir skandalı başlatıyor..Ines Engizisyon Mahkemesi tarafından suçlu bulunuyor ve ceza evinde işkencelere maruz kalır..
Goya onun çok yakın arkadaşıdır.. Goya, Lorenzo’ya Ines’in hayatı ve bagışlanması için adeta yalvarır..Lorenzo gücün peşindedir inesi mahkum ettirir ve ölüme terk eder..Baya bir yıl gecince Goya güçlü bir yaratıcı kabiliyeti kazanmıştır..Ama sagır ve akıl saglıgı yerinde degildir..Goya’s Ghosts filmi 2006 yılı yapımlı biyografi,dram ve savaş türü bir yapıttır..Filmin imdb puanı ise on üzerinden 6.9 olarak belirlenmiştir..Filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.