Şifremi Unuttum

Hür Kan Lock Up Türkçe Dublaj izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

4 yorum

Hür Kan Lock Up Türkçe Dublaj izle
720p

Turü : Aksiyon – Dram – Macera
Yonetmeni : John Flynn
Senaryosu : Jeb Stuart, Henry Rosenbaum, Richard Smith
Yapimcisı : Charles Gordon
Goruntu Yonetmeni : Donald E. Thorin
Muzik : Bill Conti
Suresi : 1 saat – 55 dk
Oyuncuları : (Donald Sutherland, Sylvester Stallone, John Amos, Tom Sizemore, Darlanne Fluegel, Frank McRae, William Allen Young, Sonny Landham)
Açıklama:Örnek bir mahkum olan Leone (Sylvester Stallone), tutuklu bulunduğu rahat koşullara sahip hapishaneden çıkmasına sadece altı ay kala, bir gece yarısı yatağından zorla alınır. Ve Warden Drumgoole (Donald Sutherland) tarafından zorba yöntemlerle yönetilen ve güvenlik önlemlerinin en üst düzeyde olduğu, bir cehennemi andıran Gateway Hapishanesi’ne gönderilir

4 yorum "Hür Kan Lock Up Türkçe Dublaj izle"

 1. Ahnet 11 Nisan 2011, 17:23

  Açılmıyor kardeşim ya.. Bi iş yapıyosunuz Yarım Yamalak Kandırmaca Cart curt Bıktım artık…

  • admin 12 Nisan 2011, 15:11

   linkler yenilenmiştir

 2. r.carlos 19 Ağustos 2011, 22:15

  olum iş yapıyosnuz yarım yamalak hani link bile yk video veriyon oda açılmıyo bırak bide yorumistiyon

 3. gerçek 02 Ekim 2011, 22:07

  gayet güzel çalışıyor ve oldukça kaliteli görüntü tşk ler…..

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.