Şifremi Unuttum

Il solco di pesca (+18 Erotik Film izle)

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 5.2

Yorum yapılmamış

Il solco di pesca (+18 Erotik Film izle)

Erotik film izle,adul film izle,cinsel içerikli film izle,youtube erotik film izle,sex filmi izle,sevişme filmleri izle,fransız erotik film izle,xxxfilm izle

Eğer ciddi gevşek bir vida var ve nedense 1970’lerde İtalyan seks komedileri çok izledim varsa, onlar temelde iki kategoriye ayrılır biliyoruz: Bir yandan, eski hale goofy, düşük kaş olanlar vardır “Benny Hill Show” karşılaştırıldığında tüm kuru zekâ ve bilgeliği bak. Sonra daha gösterişli ve sofistike görünüyor bu gibi olanlar vardır, ama aynı zamanda sık sık tuhaf ve iddialı ve mutlaka tüm bu komik.Geç “dolce vita” döneminden hem çok-İtalyan Katolik ve aynı zamanda seks düşkünü ve yorgun Avrupa bourgeosis olan bir grup insan etrafında Bu film merkezleri. Ana kahramanı güzel kadın kolay kullanılabilirliği (muhtemelen bir sorun çoğu izleyiciler gerçekten ilgili olabilir değil) iktidarsızlık noktasına sıkılmış olmuştur eski bir rahip. O şekilde daha keyifli seks yaptı rahiplik utanç özlüyor, ve bu şekilde fotoğrafını eşek (vücut parçası değil, hayvan) ile onun tuhaf hayranlık yol açar. O seksi evli kadın (Martine Brochard) ile ilgili, ama o hizmetçi eşek, daha spesifik olmak gerekirse, -ya da onun bakire hizmetçi (Gloria Guida) daha fazla ilgi olduğunu alır. Kadının kocası ise, bir eğlenceli ve iddialı bir aktör, ilişki keşfeder. Garip, karısının sadakatsizliği kızgın değil ama o kadar yersiz olduğunu depresif, ve o da onun hizmetçi eşek teselli alır.Bütün bu anal fiksasyon, modern burjuva angst ve sapkın Katoliklik ile bu filmi tür Lucio Fulci’nin “Eroticist” benzer, ama bu film çok komik ve daha eğlenceli oldu. Bu (genellikle Laura Antonelli gibi daha “sofistike” aktrisler için ayrılmış tür) bir daha entelektüel komedi kural Gloria Guida görmek tür güzel, ama Lino Banfi ve benzeri aktörleri kalıcı gerçekten-yerine çok değişmez onu çıplak görme ayrıcalığı için Guida her zamanki düşük kaş filmleri genellikle unfunny, alt-zekâlı komedi yine ben daha lüks aktörleri ve hemen hemen aynı nedenle bu filmin sözde sofistike ama aynı derecede unfunny mizah kalıcı kendimi buldum. Bu başka bir İtalyan seks komedi etrafında dönen aşağı kaynar Yüksek kaş veya düşük-kaş Gloria Guida nefis ay yanıp söner.

  • Yönetmen Adı:Maurizio Liverani
  • Oyuncular:Martine Brochard, Gloria Guida, Alberto Terracina
  • Tür:+18 Yetişkin Filmleri
  • Ekleyen:admin

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.