Reklamları Kapat!

İnci Küpeli Kız Türkçe Dublaj , HD izle | Yüksek Kalite |

8
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Loading...
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi

İnci Küpeli Kız Türkçe Dublaj , HD izle |Yüksek Kalite|

1665 yılında Hollanda’sında geçen bu filmde on yedi yaşındaki Griet (Scarlett Johansson) babası bir iş kazasında kör kalınca ailesini geçindirmek için çalışmak zorunda kalır ve ressam Johannes Vermeer’in (Colin Firth)evinde hizmetçiliğe başlar. Griet , zamanla evli olan ressamın ilgisini çeker. Vermeer, onun yetiştirilme tarzı, eğitim düzeyi ve sosyal konum açısından çok farklı olmasına rağmen, renkler ve ışığı algılama kabiliyetini farkederek onu resimlerinin gizemli dünyasına çeker.Bu ortak yönlerinden dolayı aralarındaki hizmetçi-efendi ilişkisi yerini yakınlaşmaya bırakır.
1600 yılların Hollanda’sında 17 yaşında babasını kaybeden bir genç kızın ressam Johannes Vermeer’ın hikayesinin anlatıldığı romantik bir yapıt.

Kategori: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (9)
  1. anchaelea

    Filmi başka bir sitede izledim ama seslendirmeler gayet iyi yanlış duymadıysam eğer genelde trt nin dublörlerinin sesleri kulağıma geldi ve oldukça aşina olduğum seslerdi film çok güzeldi ve verdiği bazı güzel mesajlar vardı.

  2. ummunur

    bu kadar güzel bi kitap ancak böylesine basitleştirilebilinirdi…kitabı okumsam filmden birşey anlama şansım olmazdı…yazık olmuş

  3. myLady

    ya ben kitabını okumadım ama filmi ilk izlediğimde hikayenin aslının daha gzl olduğunu bu filmde çok yüzeysel anlatıldığını anladım filmde vermeer in gerçekten sevip sevmediğini bile kavrayamadım doğrusu ama herşeye rağmen konu btnlüğü olarak süperrr en kısa zamanda alıcam kitabını da inş:D:D

Sitemizde şuan toplam 9773 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.