Şifremi Unuttum

İnci Küpeli Kız Türkçe Dublaj , HD izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

9 yorum

İnci Küpeli Kız Türkçe Dublaj , HD izle

1665 yılında Hollanda’sında geçen bu filmde on yedi yaşındaki Griet (Scarlett Johansson) babası bir iş kazasında kör kalınca ailesini geçindirmek için çalışmak zorunda kalır ve ressam Johannes Vermeer’in (Colin Firth)evinde hizmetçiliğe başlar. Griet , zamanla evli olan ressamın ilgisini çeker. Vermeer, onun yetiştirilme tarzı, eğitim düzeyi ve sosyal konum açısından çok farklı olmasına rağmen, renkler ve ışığı algılama kabiliyetini farkederek onu resimlerinin gizemli dünyasına çeker.Bu ortak yönlerinden dolayı aralarındaki hizmetçi-efendi ilişkisi yerini yakınlaşmaya bırakır.
1600 yılların Hollanda’sında 17 yaşında babasını kaybeden bir genç kızın ressam Johannes Vermeer’ın hikayesinin anlatıldığı romantik bir yapıt.

9 yorum "İnci Küpeli Kız Türkçe Dublaj , HD izle"

 1. AYSEGUL 14 Ağustos 2010, 23:52

  cok guzel bir hikaye ama cok yavan yapilmis bir film

 2. nazli 07 Eylül 2010, 10:47

  seslendirmeler çok kötü…

 3. anchaelea 11 Mayıs 2011, 10:49

  Filmi başka bir sitede izledim ama seslendirmeler gayet iyi yanlış duymadıysam eğer genelde trt nin dublörlerinin sesleri kulağıma geldi ve oldukça aşina olduğum seslerdi film çok güzeldi ve verdiği bazı güzel mesajlar vardı.

 4. Sera 02 Temmuz 2011, 10:38

  flim neden açılmıyo ?

  • admin 02 Temmuz 2011, 17:30

   link yenilenmiştir

 5. ilknur 03 Eylül 2011, 12:10

  film açılmıyor nerden izleyebilirim

  • admin 03 Eylül 2011, 16:07

   linkler yenilenmiştir..

 6. ummunur 09 Kasım 2011, 13:08

  bu kadar güzel bi kitap ancak böylesine basitleştirilebilinirdi…kitabı okumsam filmden birşey anlama şansım olmazdı…yazık olmuş

 7. myLady 07 Mayıs 2012, 20:51

  ya ben kitabını okumadım ama filmi ilk izlediğimde hikayenin aslının daha gzl olduğunu bu filmde çok yüzeysel anlatıldığını anladım filmde vermeer in gerçekten sevip sevmediğini bile kavrayamadım doğrusu ama herşeye rağmen konu btnlüğü olarak süperrr en kısa zamanda alıcam kitabını da inş:D:D

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.