Reklamları Kapat!

İp Man 2 Büyük Usta 2 Hd Türkçe Dublaj izle | Yüksek Kalite |

18
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Loading...
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi

İp Man 2 Büyük Usta 2 Hd Türkçe Dublaj izle |Yüksek Kalite|

İşte tarihin durduğu an HongKong 1949.Wing Tsun’un dövüş sanatlarındaki yükselişini konu alan ilk film gibi Ip Man’ın devamı olan bu film de Hong Kong’da geçiyor ve Büyük usta Ip Man nın sanatını yaymak adına giriştiği mücadele anlatılmaktadır..Dövüş sanatını ilk defa dış dunyaya ögreten usta Ip Man dır.Hong Kong’da yeni bir hayata adım atan büyük usta çok sefalet için yaşamaktadır..
Hem Wing Chun derslerini ögretmek hemde gecimini saglamak için bir çatı katı kiralıyor..Orada dövüş sanatının ustaları olan Master lar yani dövüş ustaları, büyük ustanın yerine göz dikiyorlar..Bu film sadece dövüş sanatlarının tarihini anlatmıyor, köklü Çin kültürünü anlatıyor.. Onların kültürlerine olan derin bağlarını, aile kavramının her şeyden önde olduğunu, dövüşürken bile rakibinin merhametine teşekkür edecek derecede saygılı ve minnet dolu olduklarını anlatıyor..Gerçekten tevazuları da takdire şayandır.Ve gururlarının ise kültürleri kadar yüksek öneme sahip olduğunu dile getiyor..İşte beklenen filmin türkçe dublajlı versiyonu yarından itibaren sitemizde olacaktır..Gerçekten 2. filmde birincisi kadar kaliteli Ip Man usta yine o meşhur tekniğini burada o Amerikalı üzerinde kullanıyor..Ve Çin dövüş sanatlarının üstünlüğünü bütün dünyaya duyuruyor..Hepimizin çok yakından tanıdığı saygı deger ustat Bruce Lee nin hocasıdır.Zaten böyle usta bir zatın talebeside o gibi mütevazı olur ve yükselir tabi..Filmde Bruce Lee yi görmekten mutluluk duyduk..İp Man 2 Büyük Usta 2 filmini sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz..

Oyuncular: , , , ,

Kategori: 2013, Aksiyon Filmleri, Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, İMDB 7 Üzeri Filmler, Savaş Filmleri, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (37)
 1. Muhammed Yıldırım

  sizn ismlernzn neyi varda taklitciliğe gerek duyuyorsunuz kendiniz olun sizde çalşn burs lee flan nekı cok calstktan sonra szde basarılı olursunuz

  ZOR DİE BIRSEY YOKTUR IMKANSIZI BASARMAKSA SADECE BİRAZ ZAMAN ALR…

 2. hakan

  bence ip man çok iyi biri keşke yaşasa ama hala yüreğimizde mükemmel bir çin dövüşçüsü tebrikler gerçekten son filminde ölünce ağlamak istiyodum çok duygulu..

 3. çayan

  vinkcun sitili yetmaz önceki bölümde cin hoca usta leo’yu yendi ama ıpman cin hocayı yendi cin hocada ıpman ile hapisanete giren adamdır.

 4. fırat

  on numara ama canlandırmasını yapan daha fazla öygüyü hakediyor burus lee de çok iyi bir jetkundo yapıyor du ama ömrü etmedi da dogrusu çekemediler ve öldürdüler ama olsun bukadarı bile yeter devamın da başarılar

 5. ferhat

  çok güzel film. serisini seyretmenizi tavsiye ederim. insana çok şey katıyor. emeyi için site yöneticilerine teşekkürler.

Sitemizde şuan toplam 9777 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.