Reklamları Kapat!

İp Man Büyük Usta türkçe dublaj izle | HD |

Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi

İp Man Büyük Usta türkçe dublaj izle |HD|

1930’lu yıllarda Çin’inin Foshan bölgesinde çeşitli okullar dövüş sanatlarıyla ilgilenmekte ve birbirlerine karşı yarışmaktadırlar. Wing Chun dövüş tekniğinin ustası Ip Man, Foshan çevresinin en yetenekli dövüşçüsüdür. Hünerlerini sergilemeyi ve gösteriş yapmayı pek sevmeyen adam öğrenci eğitmeyi de kabul etmez. Tüm günlerini antrenman ve arkadaşları için ayıran Ip Man profesyonel bir dövüşçü olmasa da gizli saklı yapılan yerel dövüşlerde sergilediği hünerlerle önemli bir kesimin ilgisini çekmiş, saygıyla karşılanmıştır. Jin Shanzhao isimli ünlü bir dövüşçüyü yendiğinde ise ünü geniş bir alana yayılır.
Muhteşem dövüş sahnelerinin oldugu aksiyon dolu bir yapıt..Büyük usta filmini sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Oyuncular: , , , ,

Kategori: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, İMDB 7 Üzeri Filmler, Türkçe Dublaj, Yabancı Filmler

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (24)
 1. sıkı takip

  stv yayınlanmıştı orada
  Ip Man’in sonraki hayatıyla ilgili olan belgeseli anlatan bölümünü ve Tekniğinin tüm dünyada nasıl yayınlandığının, Bruce Lee’nin hocası olduğunun anlatıldığı kareler

  STV tüm bunları kesti

 2. cemil

  tv de yayınlanan filme bu görüntüleri vermediler sonunda bruce lee nin talebesi olguna dair kareleri niye kesti gerçekten tv….

 3. fikret

  arkadaşın birisi yipman yaşıyormu diye sormuş 😀 cevap vereyim
  bruce lee 1978 de 32 yaşında vefaat etmiş
  yipman nerden bakarsan bak bruce lee ye ders verirken aralarında 20 yaştan fazla varmış
  bu durumda gel sen hesapla ölmüşmüdür yoksa yaşıyormudur?

 4. abdullah

  ewt gerçekten müthiş bir konu ele alınmış ve gerçekten harika sergilenmiş bu serginin bizi ekrana kitlemesi sizin başarınızdır emeğine sağlık çok teşekür ederim başarılar

 5. sebzeci

  Davut ne saçmalıyon sen yaa bruce lee 1978’de vefat etti senin dedeiğin yani O tarihlerde ölen onun oğluydu… Bu arada barış kardeşim senin amcaoğlu ipman’ın yanında kung fu’nun K’sini bile yapamaz…… :)))

Sitemizde şuan toplam 9831 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.