Reklamları Kapat!

Jessa Hinton Model / Playboy izle | Yüksek Kalite |

0
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi

Jessa Hinton Model / Playboy izle |Yüksek Kalite|

Uzun boylu, sarışın ve kıvrımlı Miss Temmuz 2011 Jessa Lynn Hinton klasik Güney California kız. Hobileri dahil dans ve amigoluk büyüyor. O ayak bileğini yakalamaya önce sekiz yıl boyunca jimnastik katıldı. O spor için çok uzun oldu.

ortaokul Jessa sırasında o biseksüel olduğunu fark etti. Diğer öğrenciler lise boyunca bunun için onu alay, ama Jessa geçen bir kahkaha vardı. O çok başarılı olmuştur ve onun cinsellik ile mükemmel rahat oluyor.

Gelecekteki Playmate dram sınıfta onun gerçek tutku bulundu. 14 yaşında bir düğün katılıyor ise, o bir yetenek yöneticisi tarafından keşfedilmiştir. O üç ulusal televizyon reklamında yer aldı ve tüm liseden mezun olmadan önce, Baywatch ve 7th Heaven roller aldı. 18 yaşında Jessa modellik yapmaya başladı. aynı zamanda rekabetçi jimnastik koçluk yaparken o pist gösterileri ve baskı kampanyaları çalıştı.

Onun modelleme kariyer hızla çıkardı. konser bir sayıdan sonra, The Palms Hotel & Casino, 2010 reklam kampanyasının yüzü olarak Jessa seçti. O rol için afiş, billboard, dergi ve diğer medya çıktı.

Bayan Temmuz 2011 tarihinde olmadan önce, Jessa Playboy ile bazı deneyimi vardı. O Palms Playboy Club’da Bunny olarak gerçekleştirilen ve o onun arkadaşı sonra Bayan Temmuz oldu ve dost Playmate Marketa Janska dergisine onun fotoğrafları sunulan 2009 yılı Ekim ayında Ayın Cyber ​​Girl seçildi.

Playboy’daki yer aldıktan sonra, Jessa İlan bir dizi çıktı. O Las Vegas Sıvı Pool yüzü oldu. O da Affliction giyim ve Canavar Enerji yanı sıra çok sayıda dergi özellikler için çalışmalarını yaptı. Jessa moda tasarımı, 11 yaşından bu yana onun bir ilgi girmeye umuyor.

Jessa modelleme dışarı dallı. O profesyonel oyuncu ve ünlüler röportaj Zafer Poker, bir ev sahibi olmuştur. Zafer Poker aracılığıyla o tarihli poker pro Dan Bilzerian, bir araya geldi. Jessa gibi Manny Pacquiao ve Shane Mosley gibi tanınmış savaşçıları görüşme, Top Rank Boks için çalıştı. Jessa sadece konuşmak konuşmak değil. O, çeşitli MMA disiplinlerde eğitilmiş ve farklı silah bir dizi ateş etti. Jessa TV şovları ve kendi moda çizgileri ile tam bir dünya markası yaratmak için umut ediyor.

Kategori: +18 Yetişkin Filmleri

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 9831 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.