Şifremi Unuttum

Jessa Hinton Model / Playboy izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Jessa Hinton Model / Playboy izle

Uzun boylu, sarışın ve kıvrımlı Miss Temmuz 2011 Jessa Lynn Hinton klasik Güney California kız. Hobileri dahil dans ve amigoluk büyüyor. O ayak bileğini yakalamaya önce sekiz yıl boyunca jimnastik katıldı. O spor için çok uzun oldu.

ortaokul Jessa sırasında o biseksüel olduğunu fark etti. Diğer öğrenciler lise boyunca bunun için onu alay, ama Jessa geçen bir kahkaha vardı. O çok başarılı olmuştur ve onun cinsellik ile mükemmel rahat oluyor.

Gelecekteki Playmate dram sınıfta onun gerçek tutku bulundu. 14 yaşında bir düğün katılıyor ise, o bir yetenek yöneticisi tarafından keşfedilmiştir. O üç ulusal televizyon reklamında yer aldı ve tüm liseden mezun olmadan önce, Baywatch ve 7th Heaven roller aldı. 18 yaşında Jessa modellik yapmaya başladı. aynı zamanda rekabetçi jimnastik koçluk yaparken o pist gösterileri ve baskı kampanyaları çalıştı.

Onun modelleme kariyer hızla çıkardı. konser bir sayıdan sonra, The Palms Hotel & Casino, 2010 reklam kampanyasının yüzü olarak Jessa seçti. O rol için afiş, billboard, dergi ve diğer medya çıktı.

Bayan Temmuz 2011 tarihinde olmadan önce, Jessa Playboy ile bazı deneyimi vardı. O Palms Playboy Club’da Bunny olarak gerçekleştirilen ve o onun arkadaşı sonra Bayan Temmuz oldu ve dost Playmate Marketa Janska dergisine onun fotoğrafları sunulan 2009 yılı Ekim ayında Ayın Cyber ​​Girl seçildi.

Playboy’daki yer aldıktan sonra, Jessa İlan bir dizi çıktı. O Las Vegas Sıvı Pool yüzü oldu. O da Affliction giyim ve Canavar Enerji yanı sıra çok sayıda dergi özellikler için çalışmalarını yaptı. Jessa moda tasarımı, 11 yaşından bu yana onun bir ilgi girmeye umuyor.

Jessa modelleme dışarı dallı. O profesyonel oyuncu ve ünlüler röportaj Zafer Poker, bir ev sahibi olmuştur. Zafer Poker aracılığıyla o tarihli poker pro Dan Bilzerian, bir araya geldi. Jessa gibi Manny Pacquiao ve Shane Mosley gibi tanınmış savaşçıları görüşme, Top Rank Boks için çalıştı. Jessa sadece konuşmak konuşmak değil. O, çeşitli MMA disiplinlerde eğitilmiş ve farklı silah bir dizi ateş etti. Jessa TV şovları ve kendi moda çizgileri ile tam bir dünya markası yaratmak için umut ediyor.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.