Şifremi Unuttum

Kalabıt +18 Full Movie for Adults Only izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB: 6.3

Yorum yapılmamış

Kalabıt +18 Full Movie for Adults Only izle
720p

Adult Movie,Kalabıt Türkçe izle,Kalabıt izle,Kalabıt +18 izle,Kalabıt youtube izle,Kalabıt videosu,Kalabıt +18 video izle,Kalabit 2003 YouTube

Two security guards, one is the reliever of the other, have become good friends at the factory where they work. Boggs, who works the night shift, always brings breakfast for Tonyo, the day guard. Boggs is married to Andrea who dutifully prepares his packed food and patiently waits for him after the end of his shift. Unknown to Boggs, Andrea is actually having an affair with Tonyo. Because their trysts are always short, haphazard and done right before Boggs departs for the factory, Andrea feels very much disappointed with their sex life. With her escapades with Tonyo, Andrea finds the fulfillment that she is looking for. Boggs soon suspects that his wife is being unfaithful and threatens to kill the lover once he catches them in the act. In his anger, Boggs also beats up Andrea. Seeing Andrea black & blue, Tonyo vows to get even with Boggs. The story’s chilling climax has the two men in Andrea’s life – Boggs and Tonyo – sharing a meal at the factory. There’s great tension in the air and it’s just moments away before someone finally pulls the trigger.

  • Yönetmen Adı:Neal 'Buboy' Tan
  • Oyuncular:Ara Mina, Raymond Bagatsing, Carlos Morales
  • Tür:+18 Yetişkin Filmleri
  • Yapım Yılı: 2003 - Filipinler
  • Ekleyen:admin

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.