Şifremi Unuttum

Kan Dökülecek izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

1 Yorum

Kan Dökülecek izle
720p

Yapımı:2007 ABD
Türü:Dram
Yönetmeni:Paul Thomas Anderson
Senaryo:Paul Thomas Anderson
Yapımcı:Paul Thomas Anderson
Görüntü Yönetmeni:Robert Elswit
Müzik:Jonny Greenwood
Süresi:2 saat 38 dk
Gösterim Tarihi: 15 Şubat 2008 (Türkiye)
Ödülleri: 1 adet Oscar Kazandı.
Oyuncuları : Daniel Day-Lewis,Paul Dano
Açıklama:Upton Sinclair’in “Petrol-Oil!” adlı romanından uyarlanan filmin konusu, 20. yüzyılın başlarında geçer. Aile çiftliği arazisinde petrol çıkartma haklarını almasıyla birlikte servetini hızla katlayan bir işadamı (Daniel Day-Lewis) ve kısa sürede gelişip kalkınan kasabanın karizmatik genç rahibinin paralel öyküsü anlatılır.

1 yorum yapılmış "Kan Dökülecek izle"

  1. mehmetcikk 12 Ağustos 2010, 15:54

    filmin kapılarak sonuna kadar izledim. kötü bir kapitalizm ve din eleştirisi ”daha çok propoganda” filmi. 7. sanat açısından bir keçi boynuzu. upton sinclair amerikanın 1900′lü yılların başında yaşamış solcu yazarlarından biri. levis gibi oyuncu bu fimde harcanmış.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.