Şifremi Unuttum

Kor 2016 hd tek parça

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Kor 2016 hd tek parça
720p

Zeki Demirkubuz’un on birinci filmi olan Kor’un çekimleri 2015 Şubat ve Mart aylarında, başta Eyüp-Güzeltepe olmak üzere İstanbul’un değişik semtlerinde gerçekleştirildi. Başlıca rolleri Taner Birsel, Aslıhan Gürbüz, Caner Cindoruk’un paylaştığı, Türkiye-Almanya ortak yapımı filmin post-prodüksiyon çalışmaları Almanya’da yapıldı.

Yönetmenin Senaryosunu yazmaya 1998 yılında başladığı filmin çekimleri bundan önce 2007 yılında, iki aylık bir hazırlığın ardından başka bir ekip ve oyuncu grubu ile yapılmış, yaklaşık bir haftalık bir çekimin ardından Yönetmenin kararı ile sonlandırılıp çekilen filmler hiç yıkanmadan çöpe atılmıştı.

Öykü
Kocası Cemal yaşadığı çöküşün ardından, bir iş için gittiği Romanya’da tutuklanınca acilen ameliyat olması gereken hasta çocuğuyla bir başına kalan Emine, elişi aldığı atölyede kocasının eski patronu Ziya ile karşılaşır. Ziya bir zamanlar çok hoşlandığı ama Cemal’i seçip onunla evlenen genç kadının ve çocuğunun durumunu öğrenince kayıtsız kalmaz.

Cemal aylar sonra İstanbul’a döndüğünde her şey beklediğinden iyi görünmektedir. Emine konfeksiyon atölyesinde çalışmaktadır, çocuğu sağlıklıdır. Ancak, tesadüfen bulduğu kabarık hastane faturası, Ziya’nın çocuğunu ameliyat ettirdiğini öğrenmesine ve Eminenin bunu gizlediğinin ortaya çıkmasına neden olur.

Başına gelenlerden Ziya’yı sorumlu tutup ondan nefret eden ve Emine’yi deli gibi kıskanmakta olan Cemal, altında başka korkular taşıdığı bu sert ve acımasız durumla yüzleşmeyi mi yoksa görmezden gelmeyi mi seçecektir?

Yönetmenden
İnsan akli olduğu kadar akıl dışı olmasıyla, değerleri kadar arzularıyla, nedenleri kadar nedensizliğiyle de insandır. Kötülüğü de buradan gelir, iyiliği de. Çektiği acı anlaşılması hiçbir şekilde mümkün olmayan doğasında gizlidir. Benim sinema yapmaktaki en temel derdim, hiçbir şey yapamadan çaresizce yaşamak zorunda olduğumuz bu doğayı sorgulamak, bununla şekillenen hayatımızı anlamaya çalışmaktır.

*Senaryodaki bazı durumlar Yasujirô Ozu’nun
“Kaze no naka no mendori” filminin bazı sahnelerinden etkilenilerek yazılmıştır.

MAVİ FİLM 2016
www.zekidemirkubuz.com
facebook.com/zekidemirkubuz
twitter.com/zeki_demirkubuz
youtube.com/zekidemirkubuzofficial

Oyuncular
ASLIHAN GÜRBÜZ (Emine)
CANER CİNDORUK ( Cemal)
TANER BİRSEL ( Ziya)
İŞTAR GÖKSEVEN (Selahattin)
ÇAĞLAR ÇORUMLU (Aslan)
DOLUNAY SOYSERT (Zuhal)
TALHA YAYIKCI (Remzi)
BERAT ÖZDEMİR(Mete)
GENCO OZAK(Muhasebeci)
DENİZ KERESTECİ(İşçi Kız)
APO DEMİRKUBUZ(Tamirci)

Yapım/ MAVİ FİLM
Senaryo ve Yönetmen/ ZEKİ DEMİRKUBUZ
Ortak Yapımcı / BREDOK FILM – MUSTAFA DOK
Yapımcılar / BAŞAK EMRE – AHMET BOYACIOĞLU
Işık Yönetmeni / HATİP KARABUDAK
Görüntü Yönetmeni / SERCAN SERT
Kurgu / ZEKİ DEMİRKUBUZ
Ses / GÜRKAN ÖZKAYA
Çevre Düzeni / BERRİN SÜNETÇİ
Kostüm / TUBA ATAÇ-KEZBAN BOZAN
Makyaj / SEVGİ SUDA
Post Prodüksiyon Süpervizörü / MURAT İZZET ARSLAN
Ses Tasarımı / SERTAÇ TOKSÖZ YALIN ÖZGENCİL
Renk Düzeltme/ GREGOR PFÜLLER
Miksaj/ MATTHIAS SCHWAB

Teknik Detaylar
Filmin Orjinal adı
Filmin İngilizce adı
Çekim Formatı
Gösterim Formatı
Renk
Süresi
Filmin dili
Gösterim oranı
Ortak yapımcı ülkeler
Yapım yılı : Kor
: Ember
: 2K (Arri-Alexa)
: 2K DCP (24fps),
: Renkli
: 24karede 145 dk.
: Türkçe
: 2.39
: Türkiye-Almanya
: 2016

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.