Şifremi Unuttum

Kurşun Geçirmez türkçe dublaj izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Kurşun Geçirmez türkçe dublaj izle
720p

Yönetmeni:Paul Hunter
Senaryo:Ethan Reiff
Yıldız oyuncular:Yun-Fat Chow Seann William Scott Jaime King
Bulletproof Monk filmi 2003 ABD yapımlı Aksiyon,Komedi ve Macera türü bir yapıttır..Filmin fullvizyonfilmizle.com puanı ise 5.2 olarak belirlenmiştir..
Keşiş sınırı olmayan bir güce giden formüllü antik bir kitabe ile sürekli yer değiştirmiş, kimliksiz bir yaşam sürmüştür ,Uzakdoğu dövüş sanatlarında ustalaşmış Keşiş artık yaşlandıgından bu mirası bırakacak bir varis arıyordur..Bu düşünce onu ABD ye getiriyo burada sokak serseri olan Kar Keşiş i yakalanmaktan kurtarıyo ve bu iki zıt düşünce artık beraberdir..60 yıldır bu gücün peşinde olan Struker’ e karşı Keşiş bir sokak serserisi (Kar Keşiş) ile beraber Fransisco sokaklarında, adrenalin dolu saatler konu alınmıştır.Filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.