Şifremi Unuttum

Kutsal Gizemler FuLL HD izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

2 yorum

Kutsal Gizemler FuLL HD izle

Yönetmeni:Erdem çetinkaya
Kutsal Gizemler Belgeseli 2012 yapımlıdır..Animasyon ve Belgesel türü bir yapıt..İMdb puanı 5.9/10
Belgeselde büyük çoğunluğu hiçbir yerde anlatılmamış akıl almaz mucizelerin, Hz Muhammed Sav. ve Hz İsa hakkındaki gizemlerin, bilimsel ispatlarıyla ortaya çıkışına şahit olunacaksınız. Belgesel aynı zamanda canlandırmalar da içermekte ve tarihe ışık tutmaktadır. Filmde hiçbir dini ve milleti inciten ifadelerin yer almayacağının ve kutsal kitaplara uygun olarak yapılmasının güvencesi olarak senaryonun Diyanet İşleri Başkanlığı’ndan onay alması planlanmaktadır. Ayrıca, projede görevli olan profesörlerimizden bazıları ve kontrol görevlileride Türkiye Diyanet İşleri Başkanlığı görevlileridir. Filmin en az 4 dilde ve farklı versiyonlarda hazırlanması planlanmaktadır. İngilizce versiyonda Batı’nın İslam hakkındaki yanlış fikirlerini düzeltmek ve İslama sıcak bakmasını sağlamak amaçlanmıştır. Diğer dillerdeki versiyonlar ın da aynı amaç doğrultusunda yapılması planlanmakta, fakat kültürel farklılıklar gözetilerek Hindistan ve Çin için 2 farklı versiyon daha hazırlanacaktır. Yapılacak anlaşmalar İslam dünyasına sunulacak olan Türkçe-Arapça ilk versiyon içindir.
Kutsal Gizemler full izle,Kutsal Gizemler direk izle,Kutsal Gizemler online izle,Kutsal Gizemler sinemalar,Kutsal Gizemler imdb,Kutsal Gizemler izle,Kutsal Gizemler tek part izle,Kutsal Gizemler hd izle

2 yorum "Kutsal Gizemler FuLL HD izle"

  1. mehmet 12 Nisan 2012, 21:02

    neden kimse yorum yapmamış bunaa işinize gelmiyo dimi tıtreyın ve kendinize gelin insanogluu nereye gidiyosunuzz allah deyin lailaheillallah çok deyın çok

  2. günahkar bunlarya 06 Ağustos 2012, 20:31

    Yaratıcının her şeyi Altın oran denen bir buluşla yarattığını iddia eden mangafa bir belgesel.. Yüce yaratıcı yaratma sanatının bilgisini size mi verdi. Gizemli sayıymış bilmem neymiş, Allahı 1,618 sayısıyla ilişkilendiren aptalca bir belgesel. Okadar peygamber geldi geçti onlara bişey denmedi de yüce rabb size mi vahiy indirdi, kainatı altın oran ve 1,168 sayısına göre yarattım diye. Munafıklar. Bişey yapacaksanız adam gibi yapın ya da hiç yapmayın. Altın oran denen şeyi bir insan bulmuştur ve Allah ile bağdaştırılmamalı bu , her şeye Allahı katmayın. Altın oran saçmalığı neymiş ya . Ben de gümüş oranı buldum ozaman saçma ya .

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.