Şifremi Unuttum

Kutu Kolleksiyoncusu Türkçe HD izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Kutu Kolleksiyoncusu Türkçe HD izle
720p

Yapımı:2008-Belçika
Türü:Gerilim
Yönetmeni:John Daly
Oyuncuları:Margot Kidder Noah Segan Adriana O’neil Annika Moffat
Blane Cypurda Brittany Scobie Chad Panting Cory Cassidy
Fiona Goodwin Lyne Renee Marie Vinck Matt Kippen
Özeti:Genç bir ressam olan Harry Green küçükken babasını kaybetmiş ve annesi tarafından büyütülmüştür.. Yan eve taşınan Marie ile Harry arasında bir ilişki başlar..
Harry’nin aşırı korumacı annesi Beth Marie’nin oğlu üzerindeki etkisini fark edince bu ilişkiyi bozmak için elinden geleni yapmaya başlar..Gerilim yüklü bir yapıt zaten korku filmlerini severim bunuda kaçırmam sitemizden Kutu Kolleksiyoncusu filmini türkçe dublajlı olarak sunuyoruz

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.