Şifremi Unuttum

Lara Croft Tomb Raider 2 HD izle

Loading...

2 yorum

Lara Croft Tomb Raider 2 HD izle
720p

Yapım: 2003 – ABD
Türü: Bilim Kurgu – Macera – Video Oyunu
Yönetmeni: Jan De Bont
Gösterim Tarihi : 29 Aðustos 2003
Süresi:117 dakikadır..
Oyuncuları:Angelina Jolie Lara Croft Gerard Butler Terry Sheridan
Chris Barrie Hillary Ciarán Hinds Dr. Jonathan Reece Djimon Hounsou
Til Schweiger Noah Taylor Ronan Vibert
Özeti:Lara Croft’un serüvenleri Speed yönetmeni Jan De Bont’un yönetimiyle hızını arttırarak devam ediyor. Güzel kahramanımız değerli bir malın peşi sıra, dünyanın en ücra köşelerine doğru bir yolculuğa çıkar…
Yunanistan, Hong Kong, Çin gibi dünya merkezlerinden; Kenya ve Tanzanya gibi dünyanın uzak diyarlarına koşturuyor. Önceki bölümden çok daha karanlık ve seksi olduğu söylenen ikinci filminde; motorsiklet, at gibi geleneksel aksiyon araçlarının yanı sıra bol bol da Jet Ski yapmaktadır..Mücadele edeceği kötü adamlardan birisi ise Çin’in ünlü suç şebekelerinden birinin yöneticiliğini üstlenen Chen Lo dir..Sitemizden aksiyon ve oyun yüklü bu filmi online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

2 yorum "Lara Croft Tomb Raider 2 HD izle"

  1. RX7 26 Aralık 2011, 18:34

    GÜZEL FİLİM

  2. allliii 01 Şubat 2012, 08:37

    ya abi çok süper yaa bi izleyin varya mütiş bişey emeğe saygı ben bunun serisini bitirdim.izledimde

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.
DMCA.com Protection Status