Şifremi Unuttum

Ne Biliyoruz ki izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

1 Yorum

Ne Biliyoruz ki izle

Amanda, birçoğumuz sorduğu soruları dillendiriyor ve hayatını yorumlamaya, anlamaya koyuluyor. Yaşadıklarının, Kuantum dünyasıyla örtüşen bağlantılarını ortaya çıkarıyor. Onun bu içsel yolculuğuna filmde, ünlü fizikçiler Prof. Dr. William Tiller, Prof. Dr. Amit Goswami, Prof. Dr. John Hagelin beyin bilimciler, anestezi uzamanları Dr. Masaru Emoto, Dr. Jeffrey Satinover, Dr. Daniel Monti.. eşlik ediyor.

1 yorum yapılmış "Ne Biliyoruz ki izle"

  1. buket 15 Temmuz 2011, 10:40

    yaşamın ve varoluşun sırrını veren bu denli mühim bi belgeselin altına tanıtımı için yazdığınz saçmasapan yazı için üzüldüm gerçekten, belli ki izlememişsiniz yada daha kötüsü izleyipte anlamamışsınız…

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.