Reklamları Kapat!

Ninja (2009) Full izle | Yüksek Kalite |

1
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Loading...
Film Bilgileri 4 sene önce eklendi

Ninja (2009) Full izle |Yüksek Kalite|

Alıntı:Ninja Assassin dünyanın en ölümcül suikastçilerinden olan Raizo’yu (Rain) konu alıyor. Raizo, çocukken, varlığı bile bir söylence olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı tarafından sokaklardan alınıp bir ölüm makinesi olmak üzere eğitilmiştir. Arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini bir türlü unutamayan Raizo, örgütten kaçar ve ortadan kaybolur. Şimdi intikamını almak için hazırlık yaparak beklemektedir. Berlin’de, APT ajanı Mika Coretti (Naomie Harris) birçok siyasi cinayeti Uzak Doğu’daki bir yeraltı örgütüne bağlayan yüklü bir para davasıyla karşılaşır. Amiri Ryan Maslow’un (Ben Miles) emirlerini hiçe sayan Mika, cinayetlerin ardındaki gerçeği öğrenmek için çok gizli dosyaları karıştırmaya başlar. Araştırmaları onu hedef hâline getirir ve Ozunu Klanı onu öldürüp sonsuza dek susturması için Takeshi’nin Rick Yune liderliğinde bir suikast ekibi gönderir. Raizo, Mika’yı saldırganların elinden kurtarır, ama Klan’ın, ikisi de ölene dek durmayacağını bilmektedir. Kendilerini Avrupa sokaklarında bir kedi-fare oyunun içinde bulan Raizo ve Mika, hayatta kalmayı umuyorlarsa birbirlerine güvenmek ve sonunda ulaşılmaz Ozunu Klanı’nı alt etmek zorundadırlar.

Kategori: Aksiyon Filmleri, Türkçe Dublaj

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Yorumlar (12)
  1. hamido

    aga cok güzel film izleyin yani ninjalar harika yani hele hamido var bitane yani o cok canli yani izlenmesi gereken bi film yani 🙂 Ama şaka maka harbiden cok güzel film yani…

  2. Okan

    Arkadaşlar çok övmüş filmi ama izledim. Tam bir vakit kaybı. Japon ninja dövüş stili yok. Bildiginiz güce güce uygulayan amerakan still bir dövüş tarzı var. Senaryo berbat eksik. İnsanın hayatından bir buçuk saat çalacak türde bir film.

  3. Metin

    Aynen film vakit kaybı izlenecek bir film deil Ninja sanatları kullanılmamıs akisiyon yok sokak dövüsü gibi bisey olmus. :=)

Sitemizde şuan toplam 9773 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.