Şifremi Unuttum

Öldüren Karatecinin İntikami HD Full izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

6 yorum

Öldüren Karatecinin İntikami HD Full izle
720p

Bruce lee oldurulen ogretmeninin intikami almak icin Rakip Dovus okulunun kare aslarini bir bir dovmesi ve hocasinin intikamini almasi ayrica filmde jackie chan atletik yeteneği ve dövüş sanatlarındaki ustalığı sebebiyle jackie chan’e bir filmde dublörlük teklif etti. bu film bruce lee’nin oynadığı fist of fury filmiydi. filmde dublör olarak oynayan jackie chan, cin sinema tarihinin en uzun atlayışı olarak bilinen atlayışı gercekleştirerek bruce lee dahil bircok kişinin saygısını kazandı.bruce lee’nin 1973′teki beklenmedik ölümünden sonra onun varisi olarak görülmeye başladı deniliyor.

6 yorum "Öldüren Karatecinin İntikami HD Full izle"

 1. hasan 25 Mayıs 2010, 12:45

  yine harika bir film çok beyenerek izlediğim bir bruce lee filmi

 2. berk 25 Mayıs 2010, 12:45

  Bu adam hakkında yazılacak o kadar çok şey varki sayfalar yetmez diyorum

 3. üstad 25 Mayıs 2010, 12:46

  Bruce Lee üstadın her filmi güzeldir

 4. derman 25 Mayıs 2010, 12:46

  çocukluğumda babam kaynaklı çokca bruce lee filmi izlemiştim.bu filmi hayal meyal hatırlıyorsam da ejderin dönüşü ile karıştırıyor da olabilirim.

 5. akıl 07 Ağustos 2010, 00:51

  elinize saglık

 6. Görkem 03 Şubat 2012, 14:51

  Bu adamın öğrencisi oluğ onla çalışmak okadar isterdimki. Anlatıcak kelime yok Bir efsane

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.