Şifremi Unuttum

Öldürme -The Killing izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Öldürme -The Killing izle
480p

Yönetmeni:Agnieszka Holland
Yıldız oyuncular:Seth Isaac Johnson . Eric Ladin ve Liam James
Öldürme -The Killing filmi 2011 yapımlıdır..Suç,Dram ve Gizem türü bir yapıt..IMDb puanı 5.9/10
Daha ilk sahnesinde bir dinginlik ve doğanın seslerine karışmış ayak sesleri çalıyorkulağınıza. İki tane koşan kadın görüyoruz; ayrı zamanlarda, ayrı yerlerde ayrı mekanlarda. Biri bilmediğimiz bir yöne, digeriyse attığı çığlıklarla ölüme koşuyor sanki..Sonrasında olanlar, izlenmek için sizi bekleyen mükemmel bir pilot bölümde saklıdır..AMC’nin yeni dizisi (The Killing), son derece başarılı
İlk sezon 13 bölümden oluşmaktadır..pembetv.org olarak filmin konusunu aktarmaya çalşıyoruz.Devamından ise seattle’da gerçekleşen bu cinayetin polis soruşturması tabanlı konusu ayrıca üç farklı hikâyeyi daha barındırıyor: Dosyaya atanan dedektiflerin, maktulün ailesinin ve şüphelilerin hikâyesi. Şehirdeki siyasetçilerin de soruşturmaya dahil olmasıyla olay iyice karışık bir hâl alıyor. Bölümler ilerledikçe hiçbir şeyin kazara olmadığı, herkesin bir sırrının olduğu ve karakterler hayatlarına devam etmeye çalıştıkça geçmişlerinin peşlerini bırakmayacağı su yüzüne çıkıyor.17 yaşındaki maktul Rosie Larsen’ın cinayetini araştıran ortaklar Sarah Linden ve Stephen Holder’da açık açık bir Dana Scully ve Fox Mulder havası gizli. Kızıllığı ve soğukkanlı duruşuyla Linden Scully’i andırırken; daha çocuksu yapısı ve oyuncu karakteriyle Holder da Mulder’ı andırmıyor değil. Tabii dizide başka başka efsanevi yapımların kokusu da yok değil. Seyrederken hdsinemasitesi.com editörü olarak burnuma canlı canlı Millennium kokusu gelmektedir. Bunun sebebi dizinin kasvetli havasını aldığı ve zamanında Millennium ekibine de ev sahipliği yapmış mükemmel bir şehir olan (Seattle)dir. Bu tarz bir dizi için seçilecek en mükemmel yerdir..
Öldürme -The Killing full izle,Öldürme -The Killing direk izle,Öldürme -The Killing sinemalar,Öldürme -The Killing türkçe dublaj izle,Öldürme -The Killing izle,Öldürme -The Killing hd izle,Öldürme -The Killing fragmanı izle,Öldürme -The Killing 2011,Öldürme -The Killing konusu,Öldürme -The Killing tüm bölümleri
Dramatik yapısına çok yakışan karamsar havası ve olağanüstü müzikleriyle Öldürme kendini bir çırpıda diğerlerinden sıyırıyor. Açıkçası karşınızda, kasvetli yapımlara ve ağır ama etkileyici şekilde işlenen olay örgülerine aşina olan izleyicileri bir anda avcunun içine alacak bir yapımdır..

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.