Şifremi Unuttum

Ölüme Yakın Bir Tercübe Türkçe Dublaj izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Ölüme Yakın Bir Tercübe Türkçe Dublaj izle
720p

Yönetmeni:Don Terry
Senaryo:Helen Frost
Yıldız oyuncular:Amy Acker Bronwen Booth Steve Cumyn
Ellie kocasını kaybetmiştir.Ve hemen bu acısı soğumadan alerjik bir hastalığa yakAlanıyor.Hastanede uyandıgı zaman olağanüstü bir yetenek kazandığını fark eder.Ölüleri görüyor onları duyuyordur..Bazı kötü ruhlar onu rahatsız etsede yıldız oyuncumuz bu yeteneğini güzel şeylere kullanmaya çalışır ve sevdiği kişilere mesajlar vermek istemektedir.
Yeni taşınan komşuları Daniel ve onun oğlu Jamie ile tanışır.Daniel karısının ölümündeki sırrı halen bilmiyordur..Ellie onun eşi ile bu yeteneğini kullanarak iletişime gecer ve Ellie kendini çok karışık bir cinayeti araştırırken buluverir..A Near Death Experience filmi 2008 yılı yapımlı gerilim,gizem ve korku türü bir yapıttır..Filmin imdb puanı ise on üzerinden 5.0 olarak belirlenmiştir..Filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.