Şifremi Unuttum

Pamuk Prenses ve 7 Cüceler film izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

3 Yorum

4.567

Pamuk Prenses ve 7 Cüceler  film izle

Walt Disney’den Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler’in büyülü hikayesi, hafızalara kazınan müzikleri ve unutulmaz karakterleri, yıllar boyunca nesillerden nesillere aktarıldı. Şimdi bu eşsiz animasyon klasiği, dijital olarak yenilenen görüntü ses kalitesi ve birbirinden heyecan verici özel seçenekleri ile çok daha göz alıcı.
Güzeller güzeli ve iyi kalpli Pamuk Prenses, krallığındaki herkesin gönlünü kazanmıştır, tek bir kişi hariç – kıskanç üvey annesi, kötü kalpli Kraliçe! Şatodaki Sihirli Ayna’nın, Krallığın en güzel kızının Pamuk Prenses olduğunu söylemesiyle, Pamuk Prenses, hayatını kurtarmak için ormana doğru bir yolculuğa çıkmak zorunda kalır ve orada 7 sevimli cüce ile tanışır: Bilgin, Hapşırık, Öfkeli, Neşeli, Utangaç, Uykucu, Keloğlan. Fakat Kraliçe, Pamuk Prenses’i zehirli bir elma ile kandırınca, onu kurtarabilecek tek şey gerçek aşkın öpücüğüdür.
Walt Disney’in yapımcısı olduğu film, Grimm Kardeşlerin herkes tarafından bilinen Pamuk Prenses masalından beyazperdeye uyarlandı

3 yorum "Pamuk Prenses ve 7 Cüceler film izle"

  1. senem 02 Temmuz 2010, 16:25

    çok iğrenç .bir çizgi film bile izlemmeyo

  2. sevan 17 Ocak 2011, 09:11

    çok teşekkürler caillou izlemek için en güzel site burası hep burada izliyorum

  3. cenk 17 Ocak 2011, 09:12

    süper yaaaaaaaaaaaaa

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.
TOPlist site ekle
Site Yazarı Google +: Pembe Tv