Şifremi Unuttum

Savaş Oyunları Türkçe Dublaj Film izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Savaş Oyunları Türkçe Dublaj Film izle
720p

Yapımı: 2008-ABD
Türü: Aksiyon- Dram-Macera
Yönetmeni : Stuart Gillard
Süresi: 1 saat 40 dakikadır…
Oyuncuları: Colm Feore Claudia Ferri Vlasta Vrana Susan Glover Matt Lanter Maxim Roy
Matthew Raudsepp Amanda Walsh Gary Reineke Chuck Shamata Nicolas Wright
Trevor Hayes Ricky Mabe Russell Yuen Robert Higden John Maclaren John Koensgen
Özeti:Will Farmer Rıpley olarak bilinen online bir oyun sırasında girmemesi gereken bir ağa giriş yapar fakat bu sistem ulusal savunma bakanlığının terörist saldırılara karşı geliştirmiş olduğu bir yazılımdır..
Ve de Ripley’in bir sonraki hedefidir. Kimliği açığa çıkmak üzere, ailesi ve arkadaşları tehdit altındadır. Adını temizlemenin tek yolu Ripley’i kendi oyununda yenmektir artık. Ama oyun bir sonraki aşamaya geçtiğinde, zamana karşı durdurulması imkansız bir yarışa dönüşür.Muhteşem bir aksiyon ve macera dolu bu filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz..

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.