Şifremi Unuttum

Schiave Bianche , Violenza In Amazzonia (Erotik Film izle)

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Schiave Bianche , Violenza In Amazzonia (Erotik Film izle)

+18 film izle,adult film izle,adult forum,sevişme filmi izle,erotik youtube film izle,erotik video izle,fransız erotik film izle,sex izle,laratv
This Italian film with once again more alternative titles than actual dialogue is a mid-80′s exploitation attempt by enthusiast director Mario Gariazzo, who obviously was deeply impressed by the work of his fellow Italian filmmakers Rugero Deodato and Umberto Lenzi. It’s a supposedly true story (yeah…sure) about an 18-year-old girl who visits her parents’ plantation in the middle of the Amazon jungle. Shortly after her arrival, her parents are brutally murdered and beheaded during a boat ride. The poor cutie is taken prisoner by a savage and primitive tribe. During two years, she’s has to take part in traditional and barbaric rites of this tribe. She’s sold to the richest man in town (price = one goat and a chicken), has to work and, eventually, she escapes with the head warrior she has fallen in love with.Now, ‘Amazonia’ isn’t a bad little flick but it tries to be so much bigger than it actually is. The entire production seems to shout out: ‘Look, we’re as good as Cannibal Holocaust!!!’ The opening sequences, in which the beautiful jungle is shown guided by a great score, is an exact copy of Deodato’s film and throughout the whole film, the same documentary style is used. The film could have done without these pretentious aspects. At his best, Amazonia is like a fairly reasonable crossover between Cannibal Holocaust and Umberto Lenzi’s ‘Deep River Savages’ (in which an Englishman spends years among a primitive tribe in New-Guinea). It’s not nearly as memorable as the majority of Italian sleaze classics and that’s merely due to the atrocious acting of Elvire Audrey. There’s some great gore and terrific authentic sleaze to enjoy, though.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.