Şifremi Unuttum

Serçelerin Şarkısı – The Song of Sparrows 720p Türkçe Dublaj izle


1 Yorum

73

Serçelerin Şarkısı – The Song of Sparrows 720p Türkçe Dublaj izle

Serçelerin Şarkısı – The Song of Sparrows full izle – Serçelerin Şarkısı – The Song of Sparrows online izle – Serçelerin Şarkısı – The Song of Sparrows direk izle
Bu durumdan en çok etkilenen Karim’in eşi ve kızlarıdır. Karim’i daha önce bağlı olduğu değerlere döndürmek en yakınlarına kalan bir iştir.Oscar adayı yönetmen Majid Majidi’nin yönettiği ve Grammy ödülü adayı besteci Hossein Alizadeh’in hayranlık uyandırıcı müzikleriyle zenginleşen “Serçelerin Şarkısı” 2008 Berlin Film Festivali’nde Mohammed Amir Naji’nin performansıyla En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde Gümüş Ayı ödülüne layık görüldü.
Karim, Tahran’ın dışındaki bir devekuşu çiftliğinde çalışmakta ve ailesiyle yalın ve mutlu bir yaşam sürmektedir. Bir gün Karim’in sorumlu olduğu deve kuşlarından biri çiftlikten kaçar. Bu kayıptan dolayı suçlanan Karim olur ve genç adam çiftlikten kovulur. Kısa bir süre sonra ablasının işitme cihazını tamir etmek için gittiği kentte insanlar Karim’in motorsikletli bir taksici olduğunu düşünürler. Bu olay, Karim’in yeni bir iş edinmesine vesile olur: Karim artık kentin yoğun trafiğinde insan ve mal taşıyan bir motorsikletli taksicidir. Fakat yeni işinde gün boyunca ilgilenmek zorunda kaldığı insanlar ve mallar Karim’in cömert ve dürüst doğasını değiştirmeye başlar.

1 yorum yapılmış "Serçelerin Şarkısı – The Song of Sparrows 720p Türkçe Dublaj izle"

  1. sakarya 54 28 Kasım 2014, 16:42

    orta düzeyde bir film

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Site Yazarı Google +: Pembe Tv