Şifremi Unuttum

Şeytanı Gördüm türkçe dublaj izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

1 Yorum

Şeytanı Gördüm türkçe dublaj izle
720p

Yönetmeni:Jee-woon Kim
Senaryo:Hoon-jung Park
Yıldız oyuncular:Byung-hun Lee . Min-sik Choi ve Gook-hwan Jeon
Akmareul boatda filmi 2010 Aksiyon, Gerilim ve Suç türü bir yapı.IMDb puanı 7.8/10
Zevk için öldüren bir psikopatla bir gizli ajan arasındaki kedi-fare oyununu izleyen bir intikam filmi. Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul’u polis bir türlü yakalayamaz. Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile.Filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz..

1 yorum yapılmış "Şeytanı Gördüm türkçe dublaj izle"

  1. samsunsporlu 26 Ocak 2012, 06:28

    FİLM GÜZELDİ İZLENEBİLİR YALNIZ AİLECE İZLENECEK FİLM DEGİL.GENEL OLARAK BEGENDİM AMA BAZI YERLER COK BASİT DÜŞÜNÜLMEDEN KURGULANMIŞ GİBİ GELDİ YADA KÜLTÜR FARKLARIMIZDAN ÖYLE GELEBİLİR.ON ÜZERİNDEN YEDİ.BU ARADA UNUTMADAN HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK S A M S U N S P O R……………

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.