Şifremi Unuttum

Şeytani Miras Türkçe Dublaj izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

1 Yorum

Şeytani Miras Türkçe Dublaj izle

Filmin konusundan bahsedecek olursak bir rahip babasının ölümünü öğrenir ve bulunduğu mekana gider. Orada bir ailenin evinde kalmaktadır. Aile fertlerinden evin büyük oğlu babasının ölmediğini aksine öldürüldüğünü söyler. Bunu araştırmaya karar veren rahip bir takım gizemli ve doğa üstü olayların içinde bulur kendini. Yoruma gelirsek başta şık bir giriş sahnesi ile başlayan film malesef o sahnenin devamını getiremedi. Konu olarak oldukça ağır bir konuya sahip diyebilirim sadece filmde bir gizem mevcut ama yer yer heyecanlandıran sahneler olduğunuda söylemeden geçemiyeceğim. Filmde bir mesaj verilmiş ama verilen mesaj filmin sonlarına doğru verildiği için söylemek istemiyorum. Sonuç olarak sabırlı iseniz izleyin diyeceğim ama bol hareket ve heyecan bekliyorsanız tavsiye etmem.

1 yorum yapılmış "Şeytani Miras Türkçe Dublaj izle"

  1. vahid necefli 08 Eylül 2014, 19:33

    simdiye kadar seyr ettigim en kotu filmlerden biri sakin izlemeyin hic bisey anlamadim zamanimi bu boktan filme harcadiim icin coooooook asabim cooook bozuldu sakiiiiiiiiin izlemeyin

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.