Şifremi Unuttum

Silici türkçe dublaj izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

Yorum yapılmamış

Silici türkçe dublaj izle
720p

Yönetmeni:Chuck Russell
Senaryo:Tony Puryear
Yıldız oyuncular:Arnold Schwarzenegger Vanessa Williams James Caan
Arnold Schwarzenegger Silici adıyla bir tanık koruma görevlisidir.Tanıkları korumak için onlarin öz gecmişlerini silip yeni kimlikler veriyor..Silici güzeller güzeli Lee Cullen koruması için görevlendirilir..Artık onların peşinde karanlık güçler vardır..Muhteşem bir aksiyon filmidir..Filmde hepimizin tanıdığı Arnold Schwarzenegger in yer alması filme ayrı bir değer katıyor..Yıldız oyuncumuz olan Arnold Schwarzenegger Avusturya’da küçük bir köyde büyümüştür..
Avusturya ordusunun 1965 yılında zorunlu bir yıl hizmet vermiştir..Büyük vücut geliştirmeci olarak Amerika’ya gitmiştir..Filmin imdb puanı 5.9 olarak belirlenmiştir..Aksiyon ve dram türü bir yapıttır..Eraser filmi 1996 yapımlıdır..Filmi sitemizden online türkçe dublajlı olarak izleyebilirsiniz.

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.