Reklamları Kapat!

Spartacus: Arenanın İlahları (Türkçe Dublaj HD izle) | Yüksek Kalite |

6
Filmleri izledikden sonra yorum yapmayı unutmayın.Sizin yorumlarınız bizim için çok önemlidir.
Film Bilgileri 3 sene önce eklendi

Spartacus: Arenanın İlahları (Türkçe Dublaj HD izle) |Yüksek Kalite|

Spartacus: Gods of the Arena 2011 yapımlıdır..Aksiyon, Macera ve Romantik türü bir yapıt..IMDb puanı 8.8/10
Spartacus: Gods of the Arena bizi Spartaküs’ten öncesine, Capua’da yepyeni şampiyonların doğduğu bir döneme götürüyor. Gladyatörlük efsanesinde derinlere inerken, ideallerine bağlı yaşayan kahramanımız Spartaküs’ün yerini zevk düşkünü Gannicus alıyor.
Yeni karakterler ve akıl almaz mücadelelerin yer aldığı Spartacus: Gods of the Arena, Spartaküs’ün başkaldırdığı çarpık düzenin nasıl geliştiğini ekranlara taşıyor. Spartaküs’ün henüz ayak basmadığı Batiatus’un gladyatör okulu, zevk ve sefa düşkünü şampiyonu Gannicus’un omuzlarında yükselişe geçmiştir.
Spartacus: Arenanın İlahlarıfull izle,Spartacus: Arenanın İlahları online izle,Spartacus: Arenanın İlahları direk izle,Spartacus: Arenanın İlahları türkçe dublaj izle,Spartacus: Arenanın İlahları izle,Spartacus: Arenanın İlahları hd izle,Spartacus: Arenanın İlahları sinemalar,Spartacus: Arenanın İlahları tüm bölümleri
Okulu babasından devralmayı bekleyen Batiatus, gladyatörlerini en yüksek mertebede dövüştürmek için her türlü entrikayı çevirmeye hazırdır. Tabii sadık eşi Lucretia her zamanki gibi planlarının en büyük destekçisidir. Eski arkadaşları Gaia’nın da yardımıyla güç kazanmak ve Capua’yı yönetmek için sınır tanımayacaklardır. Bu yeni diziyle Spartacus: Blood and Sand’de tanıştığımız karakterlerin bulundukları noktaya nasıl geldiklerini öğrenirken, Batiatus’un okulunun adım adım nasıl yozlaştığına, hırs ve ihanetle değişen hayatlara tanıklık edeceksiniz. Gods of the Arena’da, arenada olduğu kadar Batiatus’un evinde de gerilim dorukta olacak.Filmde aşırı bir şekikde kan ve yetişkin içerikli sahneler olması nedeniyle 16 yaş altı kuralına lütfen uyalım..fullvizyonfilmizle.com olarak 6 bölüm halinde sizlere sunuyoruz..

Kategori: 2011, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Romantik Filmler, Türkçe Dublaj

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz
Sitemizde şuan toplam 9830 film, 0 dizi, 0 haber bulunmaktadır.