Şifremi Unuttum

The Lazarus Project Lazarus Projesi Full izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

6 yorum

The Lazarus Project Lazarus Projesi Full izle

A former criminal is drawn into a criminal endeavor and subsequently finds himself living an inexplicable new life working at a psychiatric facility.

6 yorum "The Lazarus Project Lazarus Projesi Full izle"

 1. sade 06 Mayıs 2010, 08:28

  Teşekkürler admin,zindan adasına benzerdi ancak bence sonuca iyi vardı.izlemeye değer bir film

 2. bora 06 Mayıs 2010, 08:29

  çok güzel bir teşekkürler

 3. seyfi 06 Mayıs 2010, 08:30

  Paul Walker’in kariyerinde yaptıgı ve yapacagı en kötü filmdi.
  çok sıkıcı sadece zaman kaybı, olay örgüsü, teması olmayan sacma sapan bir film.

 4. gökhanı 06 Mayıs 2010, 08:30

  izlemeye değer farklı bir konuya sahip film…

 5. emre 06 Mayıs 2010, 08:31

  sıradan bir konusu var güzel bir film ama

 6. burhan 06 Mayıs 2010, 08:32

  gerçekten hayatımda izlediğim en iyi pskolojik dram dı

  Tavsiye ediyorum . Yalnız yönetmen işini biraz iyi yapmamış . Oyunculuklar harika . Filmin finali güzel ama cevaplanmamış çok soru var ? Filmi izledikten sonra ‘Acabalar’ çok fazla . Sonu gerçekten güzeldi

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.