Şifremi Unuttum

Travellers 2011izle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

1 Yorum

Travellers 2011izle
720p

Four friends set out on a motorcycle adventure weekend, clocking up miles in an attempt to outrun their age and urban lifestyles. After bartering with a local land owner for a place to set up camp, they spend the night reminiscing over their wasted youth. The following morning they spot an ominous looking caravan, and decide to investigate. Within minutes, an idiotic prank leads to a series of brutal events and a deadly race for survival. A modern plunge back into the worlds created by movies such as ‘Deliverance’ and ‘Southern Comfort’ but with a gritty British twang. Kidnap, murder and a hidden past are just some of the reasons these four adventurers should have stayed at home. An action thriller that will make you question who the villains really are. You cant outrun what’s in your blood.

1 yorum yapılmış "Travellers 2011izle"

  1. Nikita 07 Temmuz 2015, 01:31

    Belki de sırf estetiği ve hflfaiiği ie7in paraya kıyıp macbook pro almak istiyoruz ama linux mint veya ubuntu ile kullanmak istiyoruz . Olamaz mı ?

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.