Şifremi Unuttum

Ufo Belgeseli İzle

^02BE3E433BA71DEF28A312027638278E97917FE5E0D3F33A28^pimgpsh_fullsize_distr
Kalan Süre :
Reklamı Geç

1 Yorum

Ufo Belgeseli İzle

Ufolar belgeseli:Eminizki Evrende Milyonlarca Yıldır Var olan Ve Tasarrur bile edemiyeceğimiz Şeyleri yapan başka uygarlıklarda varEvrence yaşan bir çoık meksiko city li ve dünyanın bir çok ülkesinden Gelen binlerce GÖk Bilimci Son 300 Yılın en son güneş Tutulmasını izlemek ve bu tarihi olayı Video kamerası ile Görüntülemek için Meksiko Şehrinin Sokaklarını doldurdu.Ve gündüz Geceye Dönerken Tam alaca karanlıkta Gök Yüzünde Başka Ziyaretcilerde Vardı.Evt Ufolar bu cisimler Binlerce Amator video kamerası tarafından Görüntülenmiştir.Dünya ufo literatürüne Aynı anda En Cok Ufo Gözlenmesi kaydına girdi..Görmekte olduğunuz ufo Görüntüleri meksiko şehrinin hava alanının tam üzerinde tespit edildi.Bu uçan daireler bir çok pilot ve ondaki yoılcular tarafından gözlendi Ve filme alındı.

Ufo Görenler:Bizim uçağımızdan çok değişik ve üstün teknolojiler ile değişik ve hızlı manevralar yapıyorlar.Cisimlerin Renkleride Bizim Uçakların Reklelerinden cok farklı.

Ufo Göreler:Burada 24 farklı ufoyu bir arada görüyorsunuz Ve bunlar aynı yerde değil değişik bölgelerde ve değişik şekilde haraket etmektedirler.

Ufo Görenler:Binaların arkasında ve üstünde Dolaşan bu cisim 11 saniye Boyunca amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

50 metre capında olan bu ufonun görüntüsünü sunuyoruz şimdi..

İnsanların Coğu Cok küçük bir parçanın Burunlarının içine girilerek,Beyinlerine Yerleştirildiğini Söylüyor.Daha Sonra bu insanlara uygulanan Röntgen cekimlerinde idaaların gerçek oldu ortaya cıktı.İnsanların beyinlerinde Gerçekten klüçük parçalar vardı.Peki bu parçalar oraya niçin yerleştirilmişti.3 milimetre capındaki bu cisimlerin görevleri neydi.Cisimleri Oraya kim niçin yerleştirmişti.

Geçtiğimiz haftanın konusu kaçırılan bazı hayvanların iç organların alınması idi.bu olayların ilki 1967 yılının eylül ayında yaşanmıştı.Flarado Sen luisdeki bir çiftlikte.Ölü Bir at bulundu Atın burnundan yukarısı parçalanmıştı.O gece Bölgede bazı ışıklı cisimler Görülmüş ve yetkililere Bildirilmişti.Acaba atım parçalanmasından bu ışıklı cisimlermi sorumluydu..Işıl ışıl bir havada Cok Belirgin bir ufo görüntüsü.Bu Görüntüler almanyada umut isimli soy adı açıklanmasını istemeyen bir türk tarafından cekildi.

Marsda Görünen ve insanlardan saklanan ufo görüntüsü,Marstaki Piramitler ve insan yüzünün esrarı,Aynı anda Yok olan yüzlerce asker,Bu insanları bulutların arkasındaki ufolarmı kaçırdırlar Evsanevi koca ayağın sırrı ve gercek görüntüleri.Ronald Wilson Reagan ın ufo açıklaması,ilk füze uzaya fırlatılıyor.

tarih:20 temmuz 1969 işte beklenen an astronotlar aya ayak basmak üzere aya apollo 11 den ayrılıyorlar Ve insan oğlu ilk kez aya ayak basıyor.Aya indikten Cok kısa bir süre sonra üzerlerine parlak bir ışık beliriyor.Astronotlar bu ışığın yabancı bir ana gemiye ait olduğunu belirtiyorlar.apollo 11 ekibi aya ayak basmadan bir gün önce Ayın yörüngesinde bu iki ışıklı cismi filme alıyor.

Açıkcası halktan bazı şeyler gizlendi.Bu uydunun gönderdiği fotograflardan biride marsın yüzetyinde bulunan insan yüzü şeklindeki yüzeydi,Acaba bu insan yüzü ile birileri bizim evrende yanlız olmadığımızı o birileri bizler gözetlediğinimi ima ediyorlar?

Sadece kaçılırıp geri getirilenler değil Nirde esrarı halen çözülememiş hiç bi,r iz bırakmadan ortadan kayıp olmuş Onbinlerce insan birlikler ve taburlar var.55 kişilik yolcu ve mürettebatı ile sinsinatiye gitmekte olan Demirdağ isimli bir gemi Hiç bir iz bırakmadan ortadan kayıp oldu.Ne bir ceset nede geminin bir parçası Hiç bi,r şey bulunamadı.

23 eylül 1880 galentan denis de Bir çiftçi arazsini kontrol etmeye gittiğinde aniden ortadan kayıp oldu Olaya tanık olan iki kişi Gökte garip bir ışıklı cisim Gördüklerini yetkililere Tüm ayrıntıları ile anlattılar araştırmalar aylarca sürdü.Ama kaçırılan adam bulunamadı.

1909 yılıunda bir cocuk annesinin su istemesi ile kuyudan su çekmek için bahçeye gitti.Ama cocuğun Ağlıyarak bağırması ve son sözleri YArdım Edin beni Götürüyorlar oldu.

1939 da 2988 kişilik çin askeri birliği Güney batı cepesine Yola cıktıktan 1 saat sonra Hiç bir çağrıya cevap vermedi.Hemen bölgeye bir araştırma birliği gönderildi.Fakat askeri Birlikten hiç bir iz bulunamadı,Ortada ne bir ceset neden askeri teşizat..

İspanya savşlarında 4 bin asker Akdeniz Bölgesinde Yine aynı şekilde Yok oldu.Hiç bir iz ve ip ucu bulunamadı.

1885 de 600 kadar fransız askeri çindeki fransız sömürgesi saygona 15 mil kala Açık düz bir bölede aniden ortadan kayıp oldu Bölgede herhangi bir çarpışmada söz konusu değildi.

1 yorum yapılmış "Ufo Belgeseli İzle"

  1. dost 12 Mart 2011, 16:21

    teşekkürler

Yorum YapBenzer Filmler

Bedava film izle

Film siteleri, güncel filmleri, en popüler filmleri HD kalitede, donmadan ve erişim kolaylığı sağlayarak izlenmesine olanak sağlaması amacıyla oluşturulmuş web siteleridir. Ne yazık ki yukarıda belirtilen işlemler profesyonel bir gurup ve birçok ekipman gerektirdiğinden indirmeden film izle vaadinde bulunan birçok web sitesi hüsranla sonuç vermektedir. Web sitemiz bu sektörde uzun süre hizmet vermiş olan personeller ve yöneticiler aracılığıyla ve kaliteli ekipmanlar ile kullanıcı kitlesine hizmet vermeye devam etmektedir. Güncellenen yapısı ile hiçbir şekilde geride kalmayacağınız bu web sitemizde istediğiniz tüm filmlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bir web sitesinde filmlerin donuyor olmasının büyük ölçüde internetinizle alakası yoktur. Bu donmanın en büyük etkeni web sitesinin kurulu olduğu sunuculardır. Sunucuların interneti yavaş ise veya sizin sitenize ayrılan internet yetmiyorsa elbette ki kullanıcı filmi izlerken donma yaşayacaktır. Web sitemizde bedava film izle ‘nin yanı sıra Full izle HD izle donmadan izle gibi tüm özellikleri de bulabileceksiniz. Sunucumuz çok hızlı bir internete sahip olduğundan izlediğiniz filmin görüntü kalitesini çok yüksek vermekteyiz. Tüm bunlarla birlikte web sitemizde bulunan kategori işlemleri işinde tecrübeli kişiler tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu sayede erişim kolaylığını yaşayacak, erotik film izlemek istiyorsanız web sitemizde erotik film izle yazıp istediğiniz birçok filme ulaşabileceksiniz. Şayet belirlediğiniz bir film yoksa bizim puanlama sistemine göre belirlemiş olduğumuz filmleri de izleyebilirsiniz.